• $31,3879
  • €34,0706
  • 2100.98
  • 9097.15
22 Nisan 2022 Cuma

Kıvanç ve 2 bebeği

Koca bir Ramazan ayı geride kalıyor. Bayram hazırlıkları çoktan başladı. Pandemi dolayıyla seyahat edemeyenler rotayı güneye çevirdi. Bu bayramın en tercih edilen yerleri yine hiç şüphesiz Çeşme, Bodrum olacak gibi görünüyor. Otel fiyatları cep yakıyor o ayrı. Magazin gündeminde hem yenidoğan bebeği Kurt hem de yeni dijital portala çektiği 2. bebeği diyebileceğimiz 'Yakamoz-245'dizisiyle Kıvanç Tatlıtuğ var. En kısa zamanda diziyi izlemeyi planlıyorum, gelen tepkilerin çoğu olumlu yönde. Bakalım yeni baba Kıvanç, bu dijital portal dizisiyle dünya starı olma yönündeki hedefine ulaşacak mı?

BEBEK HABERLERİ GÜNDEMDE

Gün geçmiyor ki yeni bir bebek haberi almayalım. Pek bereketli bir dönemmiş. Hem Türk, hem dünya magazininde bir bir hamile ve bebek haberleri geliyor. Haftanın bebek haberi Amine Gülşe-Mesut Özil çiftinden geldi. Sağlıkla kucaklarına alsınlar inşallah 2. bebeklerini. Dünya gündeminde ise heyecanla beklenen Rihanna ve Asap Rocky çiftinin bebeğinden sonra melek modellerden Adriana Lima'nın hamileliği de hayranlarını heyecanlandırdı. Yakın zamanda doğumu beklenen güzelin hamile göbeği ile yaptığı podyum yürüyüşü gündeme oturdu. Esas konuşulan olay Adriana'nın kocaman göbeğinden belli olan göbek kaslarıydı. Hamilelikle yok olmayan bu kaslar için uzmanlar estetik yapıldığının kanıtı diyor. Zamanında göbek bölgesinden yağ alınarak şekil verilmiş vücutlar, hamilelikte böyle görünüyormuş.

MASKELERİ BIRAKABİLDİNİZ Mİ?

Maske yasakları kaldırıldı artık maske takmama cezası diye bir şey kalmadı diyebiliriz. Fakat benim çevremde gördüğüm kimsenin maskeleri bırakmaya niyeti olmadığı. Ya büyük bir alışkanlık yarattı biz de ya da bu hastalığın tedirginliğini biz kolay kolay atamayacağız gibi görünüyor. Maskelerle nasıl yaşayacağız derken şimdi de maskesiz nasıl yaparız der olduk. Ben maskemi yanımda taşıyorum ama artık minimumda kullanmaya başladım ya siz maske kullanmayı bırakabildiniz mi?

<p>Çevresinde kaçak kazı yapılarak çukurların bırakıldığı 196 yıllık su bendinin uğradığı tahribat h

196 yıllık mirası böyle talan ettiler

BİM'de bu Salı neler var? BİM 5 Mart 2024 aktüel ürünler kataloğu

Tanzanya'da 3 Mart Dünya Yaban Hayatı Günü

Kriz sürüyor... Yasa dışı geçişler böyle görüntülendi