• $32,5991
  • €34,7745
  • 2439.68
  • 9645.02
19 Kasım 2021 Cuma

Haftanın magazini Tatlıtuğ'lardan

Haftanın en heyecan veren haberi Kıvanç-Başak Tatlıtuğ çiftinden geldi. İkili henüz bir açıklama yapmadı. Lakin bebek haberiyle çalkalanan magazin gündemini de yalanlamadı. Sevenleri büyük heyecanla bu sevilen ikilinin uzun süre sonra gelen bebek haberinin doğrulanmasını bekliyor. Ne dersiniz Tarkan'ın ikonikleşmiş 'Evet doğru baba oluyorum! ' videosu gibi Kıvanç Tatlıtuğ'dan da bir sosyal medya paylaşımı gelir mi? Hafta başından bir başka haber ise IMDb'nin 2021 yılının 28-30 yaş arası en seksi kadınlar listesinin 2.si tüm dünya çapında Hande Erçel olmuş. Hande çok hoş, alımlı evet! güzel bir kadın ama dünya çapında seksilik sıralamasında 2'ncilik biraz abartı değil mi? Her sene Hande ile ilgili bu tarz en güzel, en seksi haberleri çıkıyor. Yorum yapmak bana düşmese de kendi kanaatim bu haberlerin tamamen balon olduğu ve gerçeği yansıtmadığı yönünde.

SERTAB OTUR SIFIR

Aynı projede yer alan Can Bonomo, eşi Öykü Karayel ve ünlü şarkıcı Sertab Erener beraber kamera karşısına geçmiş. Proje hakkında basından gelen soruları cevaplıyorlar. Buraya kadar her şey normal. Aslında normal olmayan şey, Can ve Öykü çiftinin samimi duruşunun yanında Sertab Hanım'ın seviyeli ve yüksekten bakan tavrı... Muhabirler, projenin de çocuklarla alakalı olmasından ötürü, yeni bebek sahibi olan çifte sorular yöneltiyor. Gayet tatlı bir ortam oluşmuşken Sertab Erener'in garip tavrıyla ortalık buz kesiyor. Basının kendisinden çok Can Bonomo ve Öykü Karayel çiftiyle ilgilenilmesini içerledi sanırım ki sert bir çıkış yaparak, çifte yöneltilen soruların önünü keserek, 'Proje hakkında konuşacaksak konuşalım' gibi bir cümle sarfediyor ve muhabirleri neredeyse azarlıyor. Bu kadar sevdiğim bir sanatçı, kendisini dinlemek için Antalya'ya kadar gittiğim kişi anca bu kadar hızlı gözümden düşebilirdi. Ah şu eski sanatçıların bitmek bilmeyen kibri ve yeni nesil şarkıcı ve sanatçılara olan çekememezlikleri.

FAHRİYE ÖYLE BİR ULUDU Kİ

Başrollerini Fahriye Evcen ve Barış Arduç'un paylaştığı 'Alparslan: Büyük Selçuklu' dizisi daha yayınlanmadan büyük ilgi göreceğini ve sevenlerine uzun soluklu bir proje olacağını köşemde yazmıştım. Dediğim gibi de oldu. Dizi çok sevildi ama beklenen gündem son bölümde Fahriye Evcen'in uluma sahnesiyle yakalandı. Sahne, sosyal medyanın diline düştü. Rolünün hakkını vermiş demek yerine bolca dalga geçildi. Kendisi bu yapılan esprilere kızıyor mudur hiç bilmiyorum fakat bence dizinin müthiş bir reklamı oldu. Diziden bir haber olanlarımız bile şimdi bir açıp bakarız 'Alparslan: Büyük Selçuklu'da neler oluyor diye.

<p>Dünyanın yakın merceğe aldığı tarihi ziyarette Orta  Doğu'daki sıcak gündem, güvenlik, ticari ili

Erdoğan'ın Irak ajandasında ne var?

Slovakya'nın en büyük buz mağarası eriyor

Enkaz kentte çiftçinin yüzünü güldüren hasat... Tarlada 70 TL'ye satılıyor

BİM 23 Nisan 2024 aktüel ürünler kataloğu