• $28,9919
  • €31,2252
  • 1866.62
  • 7913.76
21 Ocak 2022 Cuma

Gülşen bombayı bıraktı

Aslında kabak tadı veren bir mevzu kimin nerede ne giydiği... Bu konu haddinden fazla konuşuldu şu son birkaç haftadır. Polemiğin fitilini ateşleyen İzzet Yıldızhan oldu çok da düşüncelerine itibar etmediğim bir beyefendi. Oryantal Didem sahneye çıktığında kafasını çeviren Bülent Serttaş'a sinir olduğum kadar,bu açıklamadan sonra İzzet Bey'e de oldum aslında. Lâkin iyi bir gündem malzemesi verdi bize. "Sahneye külotluda çıkmayın" açıklamasından sonra eleştirilerin hedefinde olan Gülşen adeta "madem öyle işte böyle" dercesine don sütyen sahneye çıktı. Şahsi fikrim yemekli bir mekan için evet fazla açık bir kostüm seçimi,gece kulübü kaldırırdı aslında. Onun dışında sahnede bu kadar güzel duran aynı zamanda da yetenekli bir kadın sanatçımız olması bir hemcinsim olarak bana gurur vermedi de değil.

AH ÇOCUK!

Haftaya içimizi ısıtan bir sosyal medya videosuyla başladım. Sosyal medya hesaplarınızdan herhangi birine göz attıysanız muhakkak sizin de önünüze düşmüştür. Okul sırasında otururken annesinin yaptığı bir sürprizle önüne doğum günü pastası gelen küçük çocuktan bahsediyorum. Onun o naif mutluluğu, tevazusu, duygulanıp dolan gözleriyle kibarca annesine teşekkürü ve sarılışı benim kalbime çok dokundu. Bu video bana bir çocuğun yüzünü güldürmenin değerini ve aslında ne kadar kolay olduğunu ayrıca "mükemmel değil merhametli çocuklar yetiştirin" lafının ne kadar önemli olduğunu hatırlattı.

BU SENE PASTANIZI ONLAR ÜFLESİN

Aslında daha önceden bildiğim ve duyduğum bir projeydi fakat bu video ile tekrardan gündeme getirip olabildiğince fazla kişiye ulaşmak istedim. "Pastamızı Çocuklar Üflesin" projesi. Hayatında hiç doğum günü pastası olmamış ya da yaş pasta tatmamış köy öğrencilerine pasta taşıyan ve onlara unutulmaz bir deneyim yaşatan bir ekibin projesi. Ah o pastayla tanışan çocukların yüzlerindeki ışıldamayı mutluluğu bir görseniz. Projenin Instagram hesabında görseller bulunuyor. Annem Ülker Gürsoy vasıtası ile haberdar olduğum projeye elimden geldiğince destek olmaya karar verdim. Siz de bu sene aileniz için alacağınız doğum günü pastalarınızı bu güzel çocuklarla paylaşın harika olmaz mı? Ayrıca bu çocuklara aynı zamanda bot ,mont gibi giyim yardımlarında da bulunabilirsiniz bunun içinde yine Instagram üzerinden detaylı bilgi alabileceğiniz kardeş proje "Umut Dalı Projesi"ne lütfen göz atın.

<p>Kocaeli'nin Gebze ilçesinde palet fabrikasında çıkan yangına müdahale ediliyor.</p><p>Barış Mahal

Kocaeli'de palet fabrikasında yangın çıktı

Dikkat: Bu otomobiller 350 bin TL ile 450 bin TL arası! Kaçıran adeta pişman oluyor

Gaziantep sise büründü

ŞOK 9 Aralık kataloğu: 2359 TL'ye airfyer, 7299 TL'ye dik süpürge fırsatı!