• $28,9289
  • €31,2084
  • 1866.68
  • 7913.76
2 Haziran 2023 Cuma

Görüntü Var Ses Var Ama...

Hatırlar mısınız bir aralar o dönemin popüler erkek sanatçıları soyunup dergilere poz vermeye başlamıştı. Yanlış hatırlamıyorsam Özcan Deniz ile başlayan bu trende Mehmet Ali Erbil ve Ayna grubu gibi isimler katılmıştı. Magazinin yarattığı en saçma furyaydı diyebilirim. En azından ucu kaçmadan tarihin tozlu raflarında kaldı o fotoğraflar. Nereden geldin bu konuya diyecek olursanız birkaç arkadaşımla dönem dönem ünlüler arasında trend olan manasız hareketlerden bahsediyorduk. Şu sıralar ise ünlü kadın oyunculara şarkı söyletme modası var.

BENCE TADI KAÇTI

Oyunculuk eğitimi almış birçok isim aynı zamanda ses çalışmaları da yaptığı için ses ve kulak kabiliyetine sahip oluyor zaten. Göze ve kulağa hitap edecekse söylesinler neden olmasın. Yeşilçam'a bakacak olursak zaten ya ünlü assolistler başrol olmuş ya da ünlü oyuncular sahnelerde de bir dönem boy göstermiş. Oyunculuk ve şarkıcılık paralel iki meslek gibi ilerleyebiliyor anlaşılan lakin dediğim gibi şu an yine bir furya oldu ve güzel oyuncularımız tek tek şarkıcılık yeteneklerini yarıştırıyor. Serenay Sarıkaya, trendin öncüsü diyebilirim. Ses ve yorumu şahane, fakat her katıldığı programda her oynadığı dizide her bulunduğu özel gecede eline mikrofon tutuşturulması işin cazibesini kaçırdı.

ÖZENTİ YORUMLARI

Serenay Sarıkaya'nın büyük alkış toplayan şarkıcılık denemeleri, Türkiye'nin en büyük müzikallerinden birinde başrol kaparak taçlandırıldı. Hemen akabinde sosyal medyanın pek sevmediği isimlerden Pınar Deniz, birkaç kez şarkı söylerken kameralara yansıdı. Bunun üzerine Demet Özdemir, oynadığı dizide bir şarkı seslendirdi. Ses eleştirmenliği yapmak bana düşmez lakin Serenay ile başlayan bu furyaya her kadın oyuncunun kendi veya yapımcı isteğiyle sürüklenmesi, izleyiciler tarafından özentilik olarak değerlendiriliyor.

<p> İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya, 'Teröristlerin kırsalda kış aylarında eylem yapmak amacıyla sakla

12 ilde terör operasyonu

Taraftar bu transfere çok şaşıracak! İşte Fenerbahçe'nin stoper listesi

Yargı'nın Ceylin'i Pınar Deniz'in eski hali görenleri şaşırttı! Estetiğim yok diyordu ama...

Davinson Sanchez'den Falcao itirafı! ''Her şey söylediği gibi oldu''