• $32,2053
  • €35,1156
  • 2500.7
  • 10643.6
5 Mayıs 2023 Cuma

Galaların En Galası

Bizim Türkiye gündemine geçmeden önce bu hafta tüm Dünya'nın gözü New York'da gerçekleşen Metropolitan Sanat Müzesi'nin her yıl düzenlediği Met Gala'daydı. Her yıl bir öncekinden daha heyecanla beklenen gecenin yankıları uzun süre devam ediyor, çünkü dünyanın en ünlü ve popüler isimleri gecede bulunmak dışında iddialı giyim tarzlarıyla görücüye çıkıyor. Modanın kendini tekrar ettiğine inan isimler ise bu gibi gecelerde dikkat çekmek için şıklıktan ziyade absürd kostümleri tercih ediyor. Her sene daha ne kadar saçmalayabilir diye beklediğim isimlerin başında Jared Leto geliyor. Bu sene de beklentileri karşılayarak dev bir kedi kostümü içinde geldi.

BEYAZLAR İÇİNDE

Beyaz bir kedi kılığında gelen Jared Leto gecenin konsepti olan ünlü moda ikonu Karl Lagerfeld'in kedisinden esinlenmişti. Geceye damga vuran bir başka beyazlar içindeki konuk ise Rihanna'ydı. Hamileliği ve sıradışı giyim tarzıyla adım attığı her yerde farkını konuşturan şarkıcı Met Gala 2023'ün en ikonik görüntülerinden birini sergiledi. Beyazlardan bahsetmişken Türkiye'de ise beyazlar içinde dünya evine giren bir isim bu haftanın en spekülatif isimlerinin başında geldi. Şeyma Subaşı uzatmalı mısırlı sevgilisi ile nikah masasına oturdu, detayları basından okumuşsunuzdur.

TEPKİLERİN HEDEFİNDE

Benim değineceğim nokta ise nikâh detayları değil. Bir süre önce Instagram üzerinden ücretli abonelik uygulaması başlatan ve abonelerine nikâh ve düğün süreciyle ilgili birçok özel kare paylaşacağı vaadini veren Subaşı, ne yapsa abonelerini memnun edemiyor. Yaptığı özel paylaşımları yeterince özel ve özenli bulmayan ücretli aboneler bu hafta birçok yerde tatminsizliklerini dile getirmişti. Sosyal medyadaki tepkilerden nasibini alanlarda liste başı ise bu haftada değişmeyerek Kadir Doğulu-Neslihan Atagül çifti oldu. Bu çifte yorum bile yapmayacağım çünkü o kadar saçma hareketleri var ki sanki tepkileri bilerek üstlerine çekmeye çalışıyorlar. Hele aldatma haberlerinin ertesi gününde herkes Neslihan'dan bir tepki beklerken, çiftin videolara yansıyan dans figürlerine asla anlam veremedim.

<p>Öz vatanında mülteci doğdu. 29 Ekim 1962 yılında Gazze'nin  güneyinde, Han Yunus Mülteci Kampında

HAMAS'IN GAZZE SORUMLUSU YAHYA SİNVAR KİMDİR?

Tarım Kredi marketlerinde hangi ürünler indirimde? İşte 18 - 24 Mayıs fiyatları

Şarkıcı Berdan Mardini dünyaya satıyor! Bir kilosu 14 bin euro

Türk bayrağı New York semalarında! Wall Street'te bayrak çekme töreni düzenlendi