• $28,9362
  • €31,2215
  • 1865.3
  • 7913.76
13 Ocak 2023 Cuma

Dizi sezonu doludizgin

Son dönemlerde dijital platformların artması, insanların televizyondan çok sosyal medyada vakit geçirmeleri derken televizyon dizilerine olan ilgi bayağı azalmıştı. Bu sezon birbirinden başarılı yapımların ve çok fazla dizi seçeneğinin ekrana dönmesiyle Türk dizilerinde tekrar bir şahlanma hissediyorum. Haftalık konu başlıklarımı toparlarken bu hafta baktım en çok konuştuğumuz mevzular yeni diziler ve dizi çiftleri olmuş. 'Yalı Çapkını'ndan bahsetmiyorum bile muhteşem bir başarıyla sezonun en çok ilgi gören yapımı oldu aynı ilgi alaka ile devam edebilecekler mi bunu merak ediyorum. Çünkü konu kendini tekrarlamaya başladı bile. Dizinin başarısıyla beraber Afra Saraçoğlu'nun uzun süredir beraber olduğu Mert Yazıcıoğlu ile ilişkisini sonlandırması bana garip geldi. Bu oyuncularda ne zaman bir taraf popüler bir işe imza atsa ya boşanır ya ayrılır, şu dengeyi kurabilen çok nadir isim var sektörde. Şöhretin ve başarının getirdiği şımarıklık olabilir mi nedeni?

BU ÇİFTE ALEV ATEŞ

Öyle bir dizi geliyor ki son senelere damgasını vuracağını şimdiden söyleyebilirim. Bakın diziye dair hiçbir bilgi edinmedim. Senaryoyu bilmiyorum nerede yayınlanacağını da... Tek bildiğim öyle iki isim bir araya geldi ki hiç dizi izlemiyorum diyen bile bir açıp bu ikiliye bakacaktır. Kıvanç Tatlıtuğ ve Serenay Sarıkaya'nın başrolde olduğu projeden ilk set görüntüsü medyaya yansıdı. Profesyonel bir çekim değil tamamen setten birinin anlık yakaladığı bir kare lakin herkesi heyecanlandırmaya yetti. Tabii sosyal medya trolleri zaman kaybetmeden Başak Dizer'in kıskançlık krizlerini konu alan parodiler oluşturmaya başladı. Aynı zamanda Türk dizi tarihinin efsanevi ikilisi Beren Saat-Kıvanç Tatlıtuğ çiftinin yerini Serenay alır mı diye düşünüyorum. Valla alır mı? Alır. Bu başrol ikilisinden çok güçlü bir enerji çıkacağı belli...

TAMAM EN AŞIK SENSİN

Daha 2023'ün ilk dakikalarından bize başkası adına utanmak eylemini yaşatan Kadir Doğulu'ya tebriklerimi mi sunsam acaba? O Ses Türkiye yarışmasında eşi Neslihan Atagül ile yaşadıkları bir anıyı anlatan Doğulu için evdeki hesap çarşıya uymadı. Sosyal medyadan deyim yerindeyse arakladığı anı başkasına ait olduğu ortaya çıktı ve o günden beri kötü yorumlara maruz kalıyorlar çift olarak. Şimdi de diyor ki, çiftlerin küsüp barışma hikayeleri birbirine benzeyebilir. Kısmen doğru çok da suçlar gibi konuşmak istemiyorum. Belki sosyal medyada viral olan bu hikayenin bir benzerini onlar da yaşamış olabilirler lakin benim takıldığım nokta bambaşka. Kadir Doğulu neden kendini Türkiye'nin Romeo'su, en aşık, en iyi eşi ilan etme çabasında? Evliliklerinin kaçıncı senesi oldu hala neden bize bir şeyler ispatlama bir şeyleri inandırma gayreti içerisinde? Her şeyin fazlasının antipati uyandırdığını keşke fark etseler ve bu kadar fazla göze sokulan şeyler inandırıcılığını kaybettiğini. Şimdi maalesef eleştirilerin hedefi oldu ve kaş yapayım derken göz çıkardı ünlü oyuncu.

<p>Fırat Üniversitesi Eğitim Fakültesi Güzel Sanatlar Eğitimi Bilimleri Öğretim Öğretim Görevlisi Rü

Heykel sanatçısı katı endüstriyel malzemelerden dev ejderha heykeli yaptı

Taraftar bu transfere çok şaşıracak! İşte Fenerbahçe'nin stoper listesi

Yargı'nın Ceylin'i Pınar Deniz'in eski hali görenleri şaşırttı! Estetiğim yok diyordu ama...

Davinson Sanchez'den Falcao itirafı! ''Her şey söylediği gibi oldu''