• $31,1368
  • €33,8378
  • 2035.71
  • 9334.13
10 Aralık 2021 Cuma

Bizim kelebekler

Bir kelebek ki aylık spekülasyon, kaos, magazin, dedikodu malzemesini fazlasıyla çıkardı. Pantene Altın Kelebek Ödül Töreni tüm ihtişamıyla geçtiğimiz günlerde gerçekleşti. Doğru ödüller doğru kişilere mi gitti o ayrı bir tartışma konusu çünkü herkes sevdiği, desteklediği sanatçı ödül alsın diye beklerken, alamayanlar için hayal kırıklığı oldu. Törene laf yok, organizasyon, kırmızı halı göz dolduruyordu. Özellikle günümüzde her hafta parayla ödül dağıtan törenler boy gösterdikçe, Kelebek farkını ortaya koydu. Tabii geceyi parlatan en önemli etken konuklardı. Bu sanat camiası özellikle oyuncular ne zaman giyinmeyi öğrenecek diye sorguladığım bir başka gece... İyi ki geceye hatırı sayılır sayıda influencer davetliydi de şıklık çan eğrisi onlar sayesinde yükselmiş oldu.

ŞAŞKINIM

Tören yeterince yazıldı, çizildi, izlendi. Ben sadece pas geçemeyeceklerime değinmek istiyorum. Bunların başında tuhaf ödül konuşması ve fazlaca cesur yine tuhaf olarak sıfatlandırabileceğim kötü dekolteli elbisesiyle Melis Sezen var. Hiç şüphesiz dönemin parlayan yıldızı kendisi. Pantene kızlarının en popülerlerinden. Güzel, samimi, yetenekli ama ödül töreninden sonra bir şeyler yolunda gitmemiş Melis'in kariyeri için diye düşündüm. Sadakatsiz dizisindeki rolünün öyle bir etkisinde kalmış ki canlandırdığı karakter Derin olarak ödül gecesine katılmış dedirtti. Beni diğer şaşırtan isim Hadise oldu. Hadise sık sık kadının gücünü, kadının kimseye muhtaç olmadığını konuşmalarında dile getirerek takdirimi toplamış bir sanatçı. Altın Kelebek'te yine bu tarz örnek bir konuşma yaparken sevgilisinden bahsetmesi çok yersiz ve saçma geldi.

ÇAKMA AYAKKABI KRİZİ

Ödül töreninin hemen ardından moda eleştirmenleri aldı kalemi eline. Buraya kadar garip bir durum yok çünkü işleri bu. Bu moda eleştirmenlerinden biri olan Pelin Kaya, incelediği birçok isim gibi Berfu Yenenler'i de mercek altına almış ve eleştirilerini sıralamış. Berfu, şık olmasına şıktı fakat kış ortasında yazlık elbise giyerek komik bir görüntü sergilemişti buraya kadar katılıyorum eleştiriye. İkili arasında çıkan polemik ise Berfu'nun giydiği replika ayakkabılardı. Kimse istemez tasarımının ucuza kopyalanmasını bu konuda tasarımcıları savunuyor Pelin Kaya haklı olarak. Ama Berfu'nun da bir sözü çok hoşuma gitti. "Devir tasarruf devri." diyor. Öyle instagrama bir fotoğraf koyucam diye binlerce lira harcanarak alınan kıyafet, aksesuarların devri artık bitmeli bence de. Bu kim, kimden daha çok para harcamış hırsından artık vazgeçelim ne dersiniz ?

<p>David Rockefeller, servet kaynağı petrol endüstrisi, politika ve bankacılık olan milyarder iş ada

PETROL MİLYARDERİ DAVID ROCKEFELLER KİMDİR?

BİM'e bu hafta salı neler gelecek? BİM 27 Şubat 2024 aktüel ürünler kataloğu

Ticaret Bakanlığı marketlerdeki fiyat ve etiketleri denetledi

Başkan Erdoğan'ın 70'inci yaşına 70 özel fotoğraf... Bazılarını ilk kez göreceksiniz