• $32,4977
  • €34,8825
  • 2406.64
  • 10391.9
30 Eylül 2022 Cuma

Bir açıklama borçluydunuz

Artık kabak tadı verdi diyeceksiniz biliyorum ama Hadise ve Mehmet Dinçerler boşanması ile ilgili birkaç cümle yazmadan geçemeyeceğim. Taraflar ayrılık nedeni ile ilgili doğru düzgün bir açıklama yapmadığı için spekülasyonların ardı arkası kesilmiyor. İçimden düşünüyorum iki kişinin özelini biz bilmek zorunda mıyız ya da bu çifti bir açıklama yapmaya zorlamalı mıyız sonrada diyorum ki taraflardan biri ülkenin en popüler şarkıcılarından biri. İşine geldiği zaman Türk magazinini sonuna kadar kullanan hatta bu yaşadığı ilişkisini de boy boy servis etmiş bir isim. Düğünleri her ne kadar gizli kapaklı gerçekleşse de ilişki ilk gününden itibaren kameralar önünde yaşandı. Bu nedenle sevenlerine ufak da olsa bir açıklama borçluydu Hadise. Şimdi Murda kıskançlığıydı, sahne yasaklarıydı, maddi nedenler, takılan takılar bol keseden konuşur dururuz yapacak bir şey yok.

PARİS MODA HAFTASINDAN

Paris'te yaşayan biri olarak şehrin en hareketli dönemi ile ilgili gözlemlerimden bahsetmesem olmaz. Avrupa'da en hareketli geçen moda haftası şüphesiz Paris oluyor. Moda sektörüyle beraber yeme, içme, konaklama, alışveriş, turistik geziler derken birçok sektör aynı oranda hareketleniyor. Otel fiyatlarının iki katına fırladığı bir dönem... Ünlü markaların defileleri kadar sokak modasının konuştuğunu görüyorum. Dergi kapağından fırlamış gibi bisiklet süren kadınlar görebilirsiniz etrafta. Popüler restoranlarda dünyaca ünlü isimlerle karşılaşabilirsiniz. Şehirde paparazzilerin en çok peşinden koşturan iki isim Kylie Jenner ve Hailey Bieber'dı. Ama tüm isimleri geride bırakan biri gelmişti şehre ve ona olan ilgi ağzımı açık bıraktı. Güney Koreli Blackpink grubu solisti 65 milyon takipçili Jisoo moda haftasının baş ilgi odağıydı.

GARİP BİR STRATEJİ

Moda haftasından bahsetmişken tarihte moda ikonları arasında yerini alacağından süphe duymadığım bir isim Kim Kardashian'dan bahsetmemek olmaz. Moda haftası olan her ülkede Kim'in adı muhakkak geçiyor. Balenciaga ile bir süredir işbirliği halinde, üstüne üstlük kendi markası Skims ile sürekli gündemde bu kadar farklı markayla anılırken Dolce & Gabbana gibi dev bir marka defilesinin baş ismi olarak Kim'i kullandı ve Kim için özel bir koleksiyon oluşturdu. Aynı ismin yakın dönemlerde birçok marka ile anılmasının yanlış bir strateji olduğunu düşünenlerdenim. Bizim Türk ünlüleri de bu konuda eleştirmişliğim çoktur. Amaç sadece reklamsa bu strateji amaca hizmet etmiştir orası kesin.

<p>Erbil - Guyer yolu üzerindeki yakıt dağıtım işletmesi ve zift deposunun da yer aldığı rafineride

Erbil'de petrol rafinerisinde patlama! Alevler geceyi aydınlattı

4 bin 299 hakim ve savcının görev yeri değişti | Sıralı tam liste

Ve beklenen transfer açıklandı! Dünya yıldızı sonunda imzayı attı

Yaprak Dökümü ile ünlenen oyuncu ters kelepçeyle gözaltına alındı