• $9,5959
  • €11,1539
  • 557.238
  • 1492.93
16 Temmuz 2021 Cuma

Benimsediğimiz çiftler

Rekor aşılama sayılarından sonra 2021 yazına daha rahat girdik diye düşünüyorum. Yaz aylarının getirdiği heyecan ve coşku magazin gündemimizden de belli... Pandemi süreci magazin severler ve magazin çalışanları için epey sıkıcı geçti. Herkes evindeydi bu nedenle magazini tamamen sosyal medya yönlendiriyordu. Bu yaz ise kısıtlamaların azalması ile beraber ünlüler başta olmak üzere hepimiz Ege ve Akdeniz sahillerini doldurduk. Tabii bizim plaj muhabirleri de hemen yerini aldı. Plajlardan gelen ilk flaş görüntü Kaan Yıldırım ve Çağla Şıkel ikilisi oldu. Benim okurlarım haftanın son gününde haftalık magazin gündemine göz atmayı seviyor benimle. O halde bu haftayı hemen masaya yatıralım.

TOPA TUTULANLAR

Haftanın magazin gündeminde başı çeken Hadise ve Kaan Yıldırım çifti cephesinden gelen haberlerdi. İkili yollarını ayırdıktan sonra ilk olarak Kaan Yıldırım'ı Çağla Şikel ile gördük ardından jet hızıyla Hadise, Mehmet Dinçerler ile çıktı piyasaya. Biz hızla başlayıp biten ya da hızla bitip yenisine yelken açan aşklara pek aşinayız. Lakin bazı çiftleri öyle bir benimsiyoruz ki o kişilerin yanına başkasını yakıştıramıyoruz. O çift ayrılınca da yeni gelen adam-kadının vay haline. Türk halkı tarafından muhakkak topa tutuluyor o kişi. Mesela İlker Kaleli ve Burçin Terzioğlu çifti onlardan biriydi. Şimdi her iki isim başkalarıyla olsa da yanlarına kimsecikleri yakıştıramıyoruz. Aynı olay Hadise-Kaan ikilisinde de yaşanıyor. Taraflar ayrılmış başkalarıyla beraber ya da değil henüz bir açıklama gelmedi taraflardan fakat bu hikayede sosyal medyada özellikle topa tutulanlar Çağla Şıkel ve Mehmet Dinçerler oldu. Bakalım önümüzdeki günler ne gösterecek.

ANTİPATİK BULDUK

Fazlaca benimsediğimiz ve her fırsatta aşklarını dile getiren bir başka çift cephesinden başka bir magazin başlığımız vardı bu hafta. Neslihan Atagül ve Kadir Doğulu'dan bahsediyorum. Kadir Doğulu'nun yeni dizisi başarılı gidiyor, Kadir Bey kendini fazla kaptırmış olacak ki geçtiğimiz günlerde rol arkadaşı Serra Arıtürk ile Youtube üzerinde yaptığı aşk dolu paylaşım tepkilere neden oldu. Dizi çiftlerinin uyumu ve kimyası dizi izlenmeleri açısından çok önemli hatta bu sinerji aşkların gerçek hayatta devam etmesi ile sonuçlanıyor. Hande Erçel-Kerem Bürsin çifti gibi. Fakat taraflardan biri evli-mutlu olunca bu gerçek hayat paylaşımları izleyiciye antipatik geliyor. Dizi dışında sergilenen bu aşk şovuna pek de gerek yokmuş bence de.

<p>Yeşilçam'ın usta ismi Hülya Koçyiğit, 1963 yılında henüz 16 yaşındayken Susuz Yaz adlı filmle bey

Hülya Koçyiğit bilinmeyenlerini anlattı

Düzce'nin 1830 rakımlı Kardüz Yaylası'na kar yağdı

Az bilinen tarihi fotoğraflar ve hikayeleri

''Gıda Denetim Seferberliği'' kapsamında Trakya'da denetimler başladı