• $17,9653
  • €18,374
  • 1033.36
  • 2802.24
29 Kasım 2010 Pazartesi

Sıra Derya'da

Bakalım, Avrupa Yüzme Şampiyonası'na katılan Derya Büyükuncu, aynı akıbete uğrayacak mı? Bayram arasının Güneri Cıvaoğlu'na yaradığı fark edildi. İşi ilerletti. Defne Joy Foster ile Nilgün Belgün neşe kaynağı. Hafta Birinciliği'ni Azra Akın'a bırakan Pascal Nouma 'Bu fasulye yedibuçuk lira'yı söyleyip, alkış aldı. Futbolcu eskisi 'Bizden biri olma yolunda'.
...
Yarışmacılar için çalınan parçalar içinde 'Tekilla'yla anılarımız depreşti. Caddebostan Maksim'de program yapan herkes şarkı söylüyordu. Müjdat Gezen TSM'ni iyi okuyandır. Cenk Koray Ağabeyimiz 'Sesim berbat' itirazına rağmen, mecbur kaldı. Kendi isteği üzerine, enstrümantel parça çalınıyordu, merhum da toplam dört kez 'Tekilla' diyordu. Neticede uzun soluklu program tamamlandı. Sibel Can'ın Koray'a sorduğunu biliyor musun? 'Neden hep Tekirdağ dedin?'
- - -
Okan Bayülgen'in üçlemesinde en başarılı olduğu 'Disko Kralı'. Sebebi basit. Salonu dolduranlar ve telefonla bağlananlar imece içinde. Okan da, kimini seviyor, kimini dövüyor. Alışıldık tarzı zaten bu. Bir kişiyle muhabbeti için 'Çekilmiyor' notu düşebiliriz. Nahide tiplemesiyle ünlenen Nihal Yalçın'ı unutmayalım. Kızın yıldızı parladı.
...
Vedat Milor, Oray Eğin'in talimatını iyi uygulayanlardan. Nerede yemek yese 'Hesap lütfen' diyor. Sonra da aynı açıklamayı yapıyor; 'Bu prensip meselesi'. Milor'a aferin ama, 'Daha önceleri neredeydi?' Kaldı ki pilavüstücü ya da dönercide ödeme kolay. Sıkıysa Beyti'deki serviste elini cebine atsaydı. Ya da, 'Yakalarsam' yazan balıkçılarda.
...
Velet Dada-İrfan Aslanhan'ın ShowMax'tan yolladığı iyi dilekleri atlamadığımızı belirtelim. İlgisine teşekkürler. Romanya Beşiktaşlılar Derneği'nin kurucusu Tunay Gür ve diğer okurlarımızı da unutmuyoruz.
- - -
Emekli Tabip Binbaşı Barlas Ersoy, uyarısında yalnız değil. İlgisine teşekkürler. Ertuğrul Berki, çizdiği memleket tablosuna, 'Emeklilerin dramı'nı eklemeyi unutmamış.
...
Volkan Akay'ın mesajından hiç olmazsa bir bölümü paylaşmak istedik:
.Fransa Cumhurbaşkanı Sayko'nun (Sarkozy) 'Biz kediye kedi deriz' şeklindeki veciz sözünden mülhem, başbakanımız da Lübnan çıkarmasında, İsrail'e kürsüden ahtapot bombaları atarken 'Biz katile katil deriz' diye konuştu. Bu moda başta siyaset olmak üzere, TV dünyasında, Erdoğan taklitçileri ve hayranları arasında, yazarlar camiasında yakında alabildiğine yayılır. Ben büyük önderliğimi gösteriyor ve açıyorum hepsinin önünü.
.Habertürk'te Yiğit Bulut'un gazabına uğrayan Özge Özsağman,TV-8'den de ayrılmış. Özgecim ne kadar güzel olduğunu ben bilirim. Allah çirkin şansı versin.
.NTV'den, Habertürk'e transfer olan, orada bir hafta kalan, soğuk ve seksi spiker Gülay Özdem TRT Haber'le anlaşmış. Ne diyeyim, incir çuvallarını berbat eden kız işte.
.Abiye Kuzu Türk Malı'ndan kopuyormuş. Desenize Bin (Nur)'u gitti dizinin. Bildiğiniz dünyevi bir şey oldu.
.3 general görevden alındı, hayırlı tezkereler.
.Ne yani ciddi bir şey yazmamı mı bekliyordunuz?

<p>TRT1'in 3 bölümü geride bırakan dizisi Mükemmel Eşleşme'nin Darıca'daki setinde, dizinin başrolle

Mükemmel Eşleşme'nin Meral'i Goncagül Sunar: “Komedi oyuncusu benim için iyi oyuncudur”

Kim der iki çocuk annesi diye... Meryem Uzerli mayolu pozuyla sosyal medyayı salladı

Hollywood yıldızlarının Türkiye'deki sesiydi... Sungun Babacan hayatını kaybetti

Uzayda yıllardır var olan 21 Türk ismi! çok az kişi tarafından biliniyor