• $13,5473
  • €15,3468
  • 789.756
  • 1979.83
9 Ocak 2011 Pazar

Roksan 'Ecdadıma hakaret yok

Montaj' dediği kasedi internet sitelerine düşen 'Cübbeli Hemşerimiz' de, Muhteşem Yüzyıl karşıtları arasına katıldı. Flash TV'de diziye verdi veriştirdi. Ahmet Efendi cin gibi. Arada hoşlanmadığı adreslere gönderme yapmayı unutmuyor. Örneğin; Ali Rıza Demircan'a. Hoca'nın iki bayanla 'Duble yaptığı' gösterimi beğendik. Çakma dahi çıksa, tuttuk. Şimdi  kendi ifadesiyle 'Erkek erkeğe' dediği 3. bölümü merakla bekliyoruz.

...
Show Max'in 'Velet Dada'sında Barbaros Şansal ve Tuğba Özay olunca kaçırmadık, hemen daldık. Telefonda sesimizi, ekranda ismimizi görenler müthiş tezahürat yaptı. Hepsi 'Espri makinesi'. Özay'dan ölümsüz şarkısı 'Aldırma Gönül'ü istemeye bile vakit bırakmadılar. Süratle kaçtık. Velet'in -İrfan Aslanhan- Muhteşem Yüzyıl'la ilgili sözlerini tuttuk. 'Terzi yamağı Barbaros' 180 aykülü. Sallamadık kimse bırakmadı. İrfan'la Şansal'ın dizi tartışması tam gırgırdı. Beğendik.

...
Saat 01.10'da HaberTÜRK'ün isteğine uyduk. Bir Gün programında Ebru Biçer'in konuğuyduk. Tabi” yine telefonda. En rahat konuşmamız buradaydı. Çünkü güzel gözlü kızımız bazıları gibi lafa fazla girmedi. Biz de Muhteşem Yüzyıl'la ilgili gerçekleri dillendirmeyi sürdürdük.

...
Bu arada NTV'de konuşan Hürrem Sultan'ın 4. göbekten torunu Roksan Kunter'i de atlamadık. Kızcağızın adı bile 'Atanine'sinden gelme. Çok güzel konuştu. Show TV'de yayınlanan dizi için 'Beğendim, hata yoktu'yu gayet net söyledi. 'Hiçbir yerinde ecdadıma hakaret görmedim'i ilave etmeyi unutmadı. Aynı yayına katılan Cengiz Semercioğlu ise baştan beri sergilediği dik duruşunu sürdürdü.

***
Beyaz Show son ayların en başarılısı idi. Eyvah Eyvah-2 filminin tamamı fırlamalardan oluşan kadrosu, ekran başındakileri yerlere yatırdı. Bir ara 'Kırklareli Musiki Derneği Korosu'na dönüştüler. Serkan Çağrı klarneti, Tarık Ünlüoğlu basbariton sesi ile yıldızlaştı.

...
TRT-M'deki 'Türkü Söylemek Lazım'ı sunan Emine Ata'ya uyarıda bulunmak istiyoruz. Önce onun kullandığı cümleyi yazalım; 'Muzaffer Sarısözen'in ölüm yıldönümünü kutladık'. Bu türkücü bayan acaba pasta hazırlatıp, mumları üfletti mi? Ne zamandan beri ölüm günlerinde kutlama yapılıyor? 'Andık' demek daha şık durmaz mıydı? Haaa Leman Dergisi'nin 1000. sayısıyla girilen 20. yaşını kutlarsınız, bu iş başka.

***
'Uzaya Türk astronot kampanyası'nın yürütüldüğü günlerde bombayı Aygaz patlattı. Tüp yüklü hizmet aracını fezaya uçurdular. Zamanlama harika. Senaryo güzel ve güncel. Reklam şirketini tebrik ediyoruz.

...
Dün sabah santraldan arayıp 'Evcek ruh ikizimizsiniz' diyen okurumuza ve ille de Seray Sever'in olağanüstü iltifatlarına teşekkür etmeyi de unutmuyoruz.

<p>Ezgi Aşık <span style='font-size: 1.6rem;'>soruyor, Sağlık İletişimi Derneği Başkanı Dr. </span><

Omikron ile Kovid-19'un şiddeti azalıyor mu?

Topladığı tahtalardan öyle bir şey yaptı ki...

Son hali hayran bıraktı! Hurdalıktan 2000 dolara satın aldı

Tesla'nın koltuğunu kestiler! Bakın içerisinden neler çıktı