• $16,7219
  • €17,7098
  • 985.975
  • 2534.65
8 Ağustos 2012 Çarşamba

'En Kahraman Baskan,

TFF Başkanı'nın televizyondaki konuşmalarını izlerken, aklımıza ünlü çizgi karakter En Kahraman Rıdvan geldi. Sanki, Beşiktaş'ı bu hale getiren kendisi değilmiş gibi, sallayıp durdu. 'Ben olsam'ları müthiş:

a) İnönü Stadı'nı bu yıl yıkardım.
b) Yıldızları satar, aynı anda yerli futbolculara dönerdim -Portekiz çöplüğünü başkası yaratmış gibi-.

Koca camiayı borç ve temlik batağına sokan kim? Beşiktaş TV'de Çırçır hazırlık maçları'yla ilgili anons yapılıyor; 'Naklen yayın, daha önce atılan imzalar gereği D-Smart platformundan gerçekleşecektir.' Fulya'daki yerlerin kira gelirinin tamamı temlikte. Yani, daha uzun süre gelir yok. Bankalardan alınan krediler karşılığı Lig TV'den de ellerine bir şey geçmiyor. Bunlar yetmediği gibi 'Fenerbahçe'ye ceza kalktı' müjdesini önce Başbakan Erdoğan'a bildiren Demirören, sıra Kartal'a geldi mi ağzını açamıyor.
...
TFF'nin Başkanı'na 'Kahraman' lakabını vermemizin ana nedeni, Kadıköy'deki 0-0'lık F.Bahçe-G.Saray maçı. 'Yekta'nın santra yuvarlağına sarı-kırmızı bayrağı dikmesini ben önledim' diyerek Fair Play Ödülü'ne adaylığını koymuş oldu. Buraya kadar tamam. Ancak 'O bayrağı takım otobüsüyle bilinçli getirmişler' sokuşturmasını çözemedik. Olası şampiyonluk için, o takımın aracında kulüp bayrağının bulunması kadar doğal ne olabilir? Bize göre iki takımın zaten bozuk olan arasına yeni mayınlar döşedi. Bütün bunları dinledikten sonra insanın aklına bazı örtülü işleri patlatmak gelmiyor değil. Serhat Ulueren Kardeşimize önerimiz biraz da 'Aksaray'da gece ziyareti' ve 'İtalya seyahati'ni de işlemesi. Bu konuda Sinan Engin'den yardım alabilir. Öte yandan Fikret Orman ve arkadaşlarına sonuna kadar desteğimizi bir kere daha tekrar ediyoruz.
***
Enver Hasanoğlu'nun röportajları TRT'nin Londra Olimpiyatları'ndan yaptığı yayınlara renk unsuru oldu. Ünlü isimlerle değil konuşmak, yanına bile yaklaşmak zordur. Belli ki, mükemmel organizasyon kuruldu. Boksa yorumcu olarak monte edilen Fenerbahçe Boks Şubesi Sorumlusu'nu da beğendik. Jimnastikte aynı uygulamayı fark ettik. Özetle Kamu Yayıncımız, eksikliklerini çok kısa sürede halletti. Geri plandaki Erdoğan Arıkan'ın toparlayıcılığını da atlamayalım. İşi gayet iyi götürmekte.
...
Ertem Şener'i, yeni bir telefon reklamında gördük. Belli ki eline tutuşturulan metni okumakta. Takıldığımız nokta, Ertem'in kıyafeti. Bu kadar 'Karanlıklar Prensi' olmayı çözemiyoruz.
***
Mesut Yar, sezonu erken açtı. Bu sıcaklarda, Tanrı yardımcısı olsun. İlk gecenin konukları, komedyenlerdi. 'İşler Güçler'in erkeklerini beğendik. Takıldığımız isim Yeliz Şar'dı. Bu kızın sinirlerimizi bozduğunu itiraf ediyoruz. İlgili-ilgisiz her şeye kahkaha attı. Zorlamaların arkasında Saba Tümer-II olma hedefi varsa, lafımızı geri alırız.
...
Y. Doç. Dr. Göktan Ay'ın '37. Yılında İTÜTMDK' başlıklı yazısını www.interhaber.com'un açık görüş bölümünde okuyabilirsiniz.

<p>AKŞAM  TV'den Can Yıldız anlamlı organizasyona ev sahipliği yapan Beykoz Belediye  Başkanı Murat

PEDALLAR SAVAŞ MAĞDURU ÇOCUKLAR İÇİN ÇEVRİLDİ

Her gün iki tane yumurta tüketirseniz... İşte vücudunuza etkileri

Sadece ormandaki malzemeleri kullanarak yaptı! Milyonlarca kişi tarafından izlendi

Bartın'da etkili olan sağanak yağış hayatı olumsuz etkiliyor! caddelerde su taşkınları oldu