• $16,8853
  • €17,8334
  • 992.103
  • 2554.08
25 Haziran 2012 Pazartesi

En güzel etkinlik

NTV, daha doğrusu Doğuş Grubu 'Yeşil Ekran'ına iyi sahip çıkıyor. Amasya Elması'nı, nesli tükenmek üzere olan buğdayları dahi kafalara çakıyorlar. Bütün bu yayınlar arasında bir tanesi, hepsini bastırdı. AVM'de ortaya bir yeşil pet şişe bırakıldı. İki metre yakınına, kartondan atık kutusu. Onlarca insan, şişeye aldırmadan yanından gelip geçti. Bir kadıncağız, yerdekini fark etti. Bunu alıp, atık kutusuna attı. Tam o sırada, dört bir yandan alkış sesleri gelmeye başladı. Organizasyonda görevli kızlardan biri, 'Çevre bilincine sahip' bu hanımın başına aynı temalı şapkayı oturtuverdi. Eline 'Doğayı koru ve kirletme' yazılı tişörtü tutuşturdu. En çarpıcı taraf ise ödüllendirilen bayanın, ilk anda yaşadığı şaşkınlıktı. Hatta buna 'Ürktü' demek mümkün. Bu fikir kiminse, kutluyoruz. Organizasyonda görev alan herkesi tebrik ediyoruz. Pet Şişe Testi gibi çarpıcı kurguların devamını diliyoruz.
***
Benzemez Kimse Sana'da Asena'nın birinciliğine de tanık olduk. Bunu hak ederken, iki unsur ön plana çıktı. Funda Arar'ı taklidi iyiydi. Ancak, sergilediği roman havası müthişti. Yine de hafta liderliği için Seyfi Dursunoğlu'na teşekkür etmeli. Tüm yarışmacılar içinde genel klasmanı iki isim zorlamakta. Ümit Erdim, etaplarda birincilik almıyor ama ikincilik garanti. Aynı şekilde Pelin Öztekin'i de başarılı buluyoruz. Bu defa Işın Karaca'lığa soyundu. Tutunamadım'ı söyledi. Uğur Arslan 'Pavorotti', Bay J Adnan Şenses, Kendi 'Gülben Ergen'i canlandırdı. Beğenmediğimiz tek kişi Julio İglesias Jr. oldu. Tina Turner olamadı.
...
Akşam Sefası, bu kez günü cumaya alınmış olarak Amasya'da karşımıza çıktı. 'Samim Şenyüz'ün Çocukları'nı seviyoruz. Yahya Geylan'ın sesi ve yorumuna hayranız. İtirazımız omuzuna kadar uzattığı saçlarına. Yukarıdakilerin güç kaybedip, kafatasının kelleştiğinin farkında değil mi? Mehsem Özşimşir'i tebriği unutmayalım. İnanılmaz kilo verip tığ gibi oldu.
***
Mehmet Kemal Aktoprak'ın e-postasını yayınlamak istiyoruz. Çünkü, büyük bir kesimden benzeşen mesajlar alıyoruz. Bir yerde CHP sempatizanlarının ne hale geldiğinin belgesi:
'Burhan ağabey merhaba. Beşiktaşımız hakkında söylediklerin çok doğru. Umarım Samet Hoca derdimize çare olur. Aslında ben bu e-postayı  yaptığın siyasi yorumlara katıldığımı belirtmek için gönderiyorum. Yaşım 25. Şimdiye kadar seçimlerde daima Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün kurucusu olduğu siyasi oluşum Cumhuriyet Halk Partisi'ni destekledim. Zaten yıllardan beri ana muhalefetiz. Ancak belki de hayatımda ilk kez bu dönem partiden soğumaya başladım. Bunun nedeni Sayın Kemal Kılıçdaroğlu'nun bölücülerle aynı lafları eder olması. Başlarda, yaptığı yanlışın farkına varacak dedim. Ancak yanlışlarını arttırdı ve arttırmaya devam edecek gibi. İşte bunun için o ve kurmaylarının yaptığı hatalar genel seçimde cevabını alacak. Böyle devam ederse bırakın ana muhalefet olmayı, barajı geçemez. Kendisine önerim partisine ve kurucusuna saygı göstersin ve aktif siyasetten çekilsin. Bizlerin hatıralarında deneyip başaramamış siyasetçi olarak kalsın. Size saygılarımı sunarım.

<p>Odaknoktasında; kaliteli ve sağlıklı hayat tarzını, aile yaşamını ve insanıönceleyentv4 bunu yapa

tv4 Ekranlarında Bizleri Neler Bekliyor? Filiz Zengin Akşam tv'ye anlattı.

Bakan Karaismailoğlu, kazı çalışmalarıyla ilgili bilgi aldı! Yüzde 95'i tamamlandı

Gösteri sırasında piton adamı boğdu! Dehşet anları

Yeni keşifler için çalışmalar başladı! ''Tarihin sıfır noktası''