• $7,369
  • €8,975
  • 441.97
  • 1551.57
22 Nisan 2012 Pazar

CHP'nin ihtiyacı olan kitapçıklar

Burhan Ayeri
Burhan Ayeri
YAZARIN SAYFASI

Volkan Akay 'Bay İfade' üşenmeyip hoş bir yazı hazırladı. 'İnşallah yüzünüzü güldürebilirim' notuyla birlikte yolladı. Sizin de beğeneceğinizden eminiz:
'CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nu elinde partisinin hazırladığı DARBE HUKUKU kitapçığını sallarken görünce fitne fücur motorum, bedava benzin bulmuş gibi sevindi. Ne yalan söyleyeyim, benzin bedava olunca, kökledim ben de iyice. Sürat nasıl zihnimi açtı anlatamam, bir de sürat felakettir derler. CHP'ye bazı kitapçık önerilerim olacak izninizle. Gelecek nesil CHP'lilere aktarsınlar diye;
. HİZİP HUKUKU.
. KURULTAYLARIMIZ NE COŞKULUYDU.
. SEÇİM KAZANAMADIK AMA OYLARIMIZI ARTIRDIK.
. PROJE GELİR GEÇER, ÖNEMLİ OLAN TÜZÜKLER.
. ANA MUHALEFET PARTİSİ OLMANIN ANLATILMAZ HUZURU.
. ANAYASA MAHKEMESİ'NE HEM İÇERİK HEM ÜSLUP YÖNÜNDEN BAŞVURU HUKUKU.
. HİZMET PARTİLİLERDEN BAŞLAR.
***
Aydın Doğan'ı görünce...
Trump Towers'ın açılışında Başbakan Erdoğan da vardı. Aydın Doğan ve tüm ailesi hazır bulunuyordu. Açılışı bültenlerden seyrederken, gözlerimde geçmişteki binbir manşet canlandı. 'MUHTAR BİLE OLAMAZ' onlardan sadece biriydi.
Hayat işte!..
***
İçişleri Bakanı'nın ilacı Bay İfade...
Vatandaşa 'Takla at da göreyim' diyen İçişleri Bakanı İdris Naim Şahin'in KESİNLİKLE BAY İFADE'den İfade dersleri alması gerekiyor kanımca. Aksi halde bunca yıllık vatandaşlık tecrübeme binaen her an taklaya gelebilir kanaatindeyim.
- - -
TGB -Türkiye Gençlik Birliği- 17-18-19 Mayıs günlerinde '19 Mayıs Uluslararası Gençlik Buluşması'nı gerçekleştirecek. Organizasyonda Tünel'den Dolmabahçe'ye dev bir yürüyüş de var. Bunun ardından Küçükçiftlik Parkı'nda konser verilecek. İnti İlimanı, Çerkez Orkestrası, Grup Çığ, Karmate ve İstanbul Mir Sanat Topluluğu burada sahne alacaklar.

<p>Amerika Birleşik Devletlerinde 46. Başkan Demokrat Lider Joe Biden oldu. </p><p>ABD'de yeni

ABD'de yeni dönem başladı

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Uludağ'a yerleşen çiftin kentten uzak sıra dışı hayatı

Yılanların yuttukları dev canlılar