• $15,9022
  • €16,8103
  • 939.295
  • 2380.8
26 Temmuz 2011 Salı

Adım adım

EYOF'un-Avrupa Gençlik Olimpik Oyunları- onbirincisi bizde başladı. Trabzon'daki organizasyona verdiğimiz ilk not olumlu. Doğrusu bu kentin seçimi için 'Alkışlanacak karar' diyebiliyoruz. Özel ve güzel insanının, bir de çok önemli özelliği var; 'Türkiye'nin çimentosu'.
...
Gelelim naklen yayınlara ve tabi” TRT'ye. Kamu yayıncımız HD'den sonra bir ilke daha imza attı: 3G. Bu olay, kolay değil. Teknolojik ihtiyaçlar hala var. Özel eğitimli insan gücünün yanı sıra, tecrübeli yönetmenler şart. 'Önemli olan başlamak' deniyorsa, aynen katılıyoruz. Böylesi büyük organizasyon mutlaka yeni isimleri çıkaracaktır. Bundan hiç şüphemiz yok. Bir de, eli mikrofon ya da kalem tutan herkese seslenmek istiyoruz. Koreografi'ye kareografi demekten artık vazgeçsinler. Bizim kampustakiler dahil.
- - -
TRT ile devam edelim. Yıldızım Sensin'den, Bay J'yi yollayarak, doğru yolu çabuk buldular. Bu sunucu, aynı gece karşımıza FOX TV'nin yarışması 'Tabu'da çıktı. Demek ki, profesyonellik bu.
...
ÇGHB'nin tekrarları dahi Kanal-D'yi zirvelerde tutmakta. Hele bu hafta, geçmişin süperleri yayınlandı. 'Eros Ersin'li bölüm ortalığı yıktı, geçti. Millet olarak, iyi şeyleri çabuk kaybetme özelliğimiz var. Bu da yeteneklere para kazandırıyor. BKM Mutfak, yakında 'Yok mu arttıran'larla sezon açılışlarına başlayacak.
...
atv'nin 'Çek Bakalım'ı kötü girdi. Acayip bir kurgu mevcut. Kısa metraj belgesel mi, yoksa Erol Köse'nin Komedi Dans Üçlüsü kopya mı çekiliyor, belli değil.
- - -
a Haber, Copa America'nın naklen yayınıyla 'Ben de varım' dedi. Canlı görüntülerde ne verildiyse onu aktardılar. Ancak, Haldun Domaç'ın bilgili yorumculuğunu beğendiğimizi itiraf edelim.
...
Kulüp ekranları, biri dışında dökülüyor. En iyisi kesinlikle FB TV. İhsan Topaloğlu'nun şahsında tüm kadroyu kutluyoruz. En kötüsünü mü soruyorsunuz? Beşiktaş ve Bursaspor'unkiler sonunculuk mücadelesinde. Köşedeki kartal olmasa, bizimkini zaplayın gitsin. Ya da geç saatte Tuğrul Yenidoğan'ın siyah-beyaz müzik arşivini izlemekle yetinebilirsiniz.
- - -
Mehmet Tuğrul Özpoyraz'ın şikayetini gerekli yere ilettik. Ayrıca, aynen katıldığımızı belirtelim. Dr. Gürbüz Çapan'ın 'Cenk Koray'la ilgili e-postasına' teşekkürler. Bu konuda epey mesaj aldık. Hüseyin Movit Dostumuz 'Fatih Erbakan'ı başdanışmanlıktan önce askerlik yapmaya davet edenlerden'.
...
Ayşegül Aldinç'in yaza özel şarkısı 'Li Lal Lal La La'. Ayşegül bu defa turnayı gözünden vurmuş. Kıpır kıpır bestede Ozan Bayraşa ile Burak Yeter'in katkıları fark edilmekte.

<p>Ali Nuri Türkoğlu, Payitaht Abdülhamid dizisinde Emanuel Karaso karakterini oynamıştı. 30 yılı aş

Ali Nuri Türkoğlu'ndan samimi açıklamalar

Türkiye'nin en pahalı Tofaş'ı! 250 bin liraya satıldı

Türkiye'nin kültürel mirası 35 bin eser dijitalle dünyaya açılacak

Erzurum'da mayısta beyaz örtüyle kaplandı