• $28,9919
  • €31,2252
  • 1866.62
  • 7913.76
13 Ekim 2023 Cuma

Sergen Yalçın da Beşiktaş'a gelir mi!

Trabzonspor, teknik direktör Nenad Bjelica ile yollarını ayırdı. Hırvat çalıştırıcı bordo mavililerde toplam 16 maça çıktı. 1.50 puan ortalaması yakalayan Bjelica beklenen performansın altında kalınca Trabzonspor yeni teknik direktör arayışına girdi. Karadeniz temsilcisi 7 ay önce takımdan ayrılan Abdullah Avcı'yla yeniden anlaştı.

ŞAMPİYON HOCANIN DAHİ KREDİSİ YOK!

Abdullah Avcı, 7 ay önce Trabzonspor'dan ayrılmıştı. Bordo mavililerde 3 kupa kazanan teknik direktör şampiyonluk yaşanan sezonun ardından görevini bırakmıştı. Oysaki Avcı, Trabzonspor'u uzun yıllar sonra şampiyon yapmış, oyun sistemi oluşturmuş ve geliştirmişti. Tüm bunların yapılmasına rağmen şampiyon hocaya sabır gösterilmedi ve yollar ayrıldı. Aynı durum Beşiktaş ve Başakşehir'de de yaşandı. Sergen Yalçın, siyah beyazlı takımdan şampiyon olduğu senenin ertesinde ayrıldı. Nitekim Okan Buruk da öyle. Başakşehir'de yaşanılan şampiyonluğun ertesi senesi... Türkiye'de maalesef şampiyon hocalara dahi sabır gösterilmiyor. Ancak tüm denemeler sonrasında yine yönetimler şampiyon hocalara dönüş yapıp kendilerini takımın başına getiriyorlar. Umarım Abdullah Avcı'ya bu kez Trabzonspor camiası ve yönetimi daha fazla sabır gösterir.

SERGEN YALÇIN DA BEŞİKTAŞ'A GELİR Mİ?

Beşiktaş seçime gidiyor. Başkan adayları henüz resmi olarak belli olmasa da gelecek yönetim teknik direktör konusunda önemli bir ismi takımın başına getirecektir. Peki, Beşiktaş'ta, Trabzonspor gibi son şampiyon hocasını takımın başına getirir mi? Bence Sergen Yalçın, Beşiktaş'ın başına tekrardan gelebilir. Ancak; Abdullah Avcı gibi, Sergen Yalçın da takımın başına getirilirse kesinlikle sabır gösterilmeli.

<p></p><p>Kültür ve Turizm Bakanlığı Sinema Genel Müdürlüğünün desteklediği festivalin açılışına, sa

11. Boğaziçi Film Festivali'ne yoğun ilgi

BİM 12 Aralık 2023 aktüel ürünler kataloğu

Gazze güneş batmadan karanlığa gömülüyor... İşgalci İsrail'in durmayan vahşeti

İşgalci İsrail'den Gazze'ye yeni saldırı