• $32,4838
  • €34,7096
  • 2477.09
  • 9530.47
22 Mart 2024 Cuma

Semih Kılıçsoy'un yeri A Milli Takım

Türk futbolunda gün geçmiyor ki sürpriz bir gelişme yaşanmasın. Tam genç Semih'in A Milli Takım aday kadrosuna çağrılmasına sevinirken Macaristan maçına bir gün kala TFF, Semih Kılıçsoy'un Ümit Milli Takım'ın aday kadrosuna alındığını açıkladı.

HİÇ Mİ BİR ŞEY DEĞİŞMEZ!

Bu sezon Süper Lig'e dönüp baktığımızda en dikkat çeken oyuncuların başında Semih Kılıçsoy geliyor. Beşiktaş gibi bir kulüpte 18 yaşında ilk 11'in vazgeçilmez oyuncusu olmuş, attığı gollerle de takımını sırtlamış bir oyuncudan bahsediyoruz.

Kamuoyu haftalardır Semih Kılıçsoy'un A Milli Takım'a çağrılması gerektiğini konuştu. Fakat bu yaşanan tarihte ilk değil. Beşiktaş'ta Samet Aybaba 11 yıl futbol oynadı ancak bir kez bile A Milli Takım formasını giyemedi nedense. Keza bugüne dönüp baktığımızda her gelen teknik direktörün vazgeçilmezi olan Necip Uysal da hiç A Milli Takım formasını giyemedi. Şimdi sıra Semih Kılıçsoy'a mı geldi diye sormak istiyorum. Bir genç futbolcunun hayalleriyle oynamak bu kadar kolay olmamalı. Ayrıca A Milli Takım'ın Semih Kılıçsoy gibi futbolculara ihtiyacı var. Montella'nın kararına saygı duyuyorum ancak hatalı olduğunu da belirtmek istiyorum. Burası İtalya değil Türkiye!

ARDA GÜLER, KENAN YILDIZ, SEMİH KILIÇSOY...

Türkiye şu hayali kurmuştu; hücum hattında 3 genç futbolcu: Arda Güler, Semih Kılıçsoy ve Kenan Yıldız. Tüm Türkiye 3 genç yeteneği izlemeyi beklerken kalkıp Semih'i kadrodan çıkarmak da neyin nesi? 18 yaşındaki Semih'in suçu nedir sormak istiyorum... Beşiktaş'ta 18 yaşında formayı kapmış ve 17 lig maçında 9 gol atmış futbolcu mu hak etmez!

Semih Kılıçsoy'un performansıyla ödüllendirilmeyi hak ettiği ortamda kadrodan çıkarılarak demoralize edilmesi hiç hoş değil. Süper Lig tarihinde kaç futbolcu 18 yaşında bu başarılara imza atmış. Nerden bakılırsa bakılsın, A Milli aday kadrosuna önce davet edilip daha sonra Ümit Milli kampına göndermek tutarsızlık ve hatalı bir karardır.

<p>İran'da nükleer programı   'Barış için Atom', aslında ABD'nin yardımı ile başlatıldı. </p><p>5 nü

İran ve İsrail arasında 'nükleer' gerginlik!

Karadeniz'in peştamalını dünyaya tanıttı

Antalya'daki teleferik kazasının enkazı havadan görüntülendi: Facianın boyutu gözler önüne serildi

Sırrı ortaya çıktı: Makarna suyunu dökenler pişman oluyor!