• $31,1223
  • €33,808
  • 2034.02
  • 9359.37
28 Ocak 2024 Pazar

Sayın Hasan Arat taraftar transfer bekliyor

Beşiktaş'ta işler bu sezon hiç iyi gitmiyor. Siyah beyazlılar sezon başından bu yana rakiplerinin çok uzağında kaldı. Bir önceki başkan Ahmet Nur Çebi'nin kurduğu kadro tarihin en büyük başarısızlıklarından birini getirdi. Peki yeni başkan Hasan Arat neden transferde vitesi yükseltemiyor. Oysa, seçim sürecinde önemli vaatlerde bulunmuştu...

ACİL TRANSFERLER ÇOK GECİKTİ

"Beşiktaş'ın kaybedecek 1 dakikası dahi yok" diyerek seçim çalışmalarına başlayan Hasan Arat, rakibi Serdal Adalı'nın önünde yarışı kazanarak Beşiktaş'ın yeni başkanı oldu. Ancak sayın Arat, transferde pek de beklenen performansı sergileyemedi. Bugün siyah beyazlıların kadrosuna baktığımız zaman, Jonas Svensson dışında bir transfer göremiyoruz.

Adana Demirspor'dan kadroya katılan defans oyuncusunun Beşiktaş'a katacağı katkı da soru işareti. Oysa Fenerbahçe ve Galatasaray güçlü kadrolarına takviye yapmaya devam ediyor. Sarı lacivertliler Bonucci, Krunic ve Çağlar Söyüncü ile kadrosuna güç kattı. Sarı kırmızılılar ise Sacha Boey transferinde rekora imza attı. Eline geçecek önemli bonservis bedeliyle kadrosunu güçlendirecektir.

Siyah beyazlılar ise kadro kalitesi olarak geride olduğu rakipleriyle makası daraltması gerekirken transfer dahi yapamama durumuna geldi. Yeni başkan Hasan Arat birçok futbolcuyla temasta olmasına rağmen bir isim dışında transfere imza atamadı.

OYUNCULAR GELMEK İSTEMİYOR MU?

Beşiktaş bir transferden daha eli boş döndü. Siyah beyazlılar 35 yaşındaki ön libero Matic'i kadrosuna katmak için görüşmelerde bulunmuştu. Ancak oyuncu Lyon'a transfer oldu. Peki bu görüşmelerin sonunda Beşiktaş kadrosuna neden oyuncuları katamıyor...

Başkan Hasan Arat, seçim kampanyasında Avrupa'da önemli ikili ilişkilerinin olduğunu belirtmiş ve siyah beyazlılara faydalı transferler yapacağını açıklamıştı. Taraftarlar da sayın Arat'tan transferler bekliyor. Ancak ezeli rakipler oyuncu alıp satarken Beşiktaş'ta bir hareketlilik yok. Görüşme yapılan futbolcular Beşiktaş'a gelmeye ikna edilemiyor mu? Takımın tüm bölgelerinde oyuncuya ihtiyaç varken neden transferler yapılmıyor? Beşiktaş maalesef zor günleri aşamıyor. Özellikle iki ezeli rakip Fenerbahçe ve Galatasaray'la olan makas gün geçtikte artmaya devam ediyor.

<p>Kaza, akşam saatlerinde Kazımdirik Mahallesi 169 Sokak Küçükpark mevkiinde meydana geldi. İddiaya

İzmir'de korkunç kaza! Motosiklet kaldırımda yürüyenlerin arasına daldı

Atık lastikler geri dönüştürülerek ekonomiye kazandırılıyor

Türkiye büyüklüğünde buz eridi! Antarktika'daki Türk Bilim İnsanlarından yeni rapor

Dünyanın en zor tekerlemesi! Söylerken çok zorlanacaksınız