• $32,2081
  • €34,9574
  • 2425.34
  • 10792.5
24 Nisan 2024 Çarşamba

Hiç keyif vermiyor

Beşiktaş, Ziraat Türkiye Kupası yarı final ilk maçında Ankaragücü'ne konuk oldu. Daha geçen gün ligde karşılaşan iki ekibin maçı o kadar zevksiz geçti ki Beşiktaş ilk yarıda kaleye gidemedi.

Oysa lig maçında 2-0 kazanan siyah beyazlılarda takımın yeni hocası Serdar Topraktepe'ye hem yazılı medyadan hem de sosyal medyadan övgüler vardı. Ankara'daki maçta ilk yarıda ev sahibi ekip Beşiktaş'a büyük üstünlük kurdu. Akıl tutulması yaşıyorum bazen maçları izlerken. Beşiktaş bu kadar kötü nasıl oynar diyorum!

İKİNCİ YARI GOLÜ BULABİLİRDİ

Beşiktaş'ta enerji bitmiş durumda. İkinci yarı daha etkili ataklar düzenleyen taraf Beşiktaş gibi gözükse de kaleyi bulan şutu olmadı. Ancak siyah beyazlılar golü bulabilirdi. Maç boyunca 7 şut çekildi fakat hiçbirisi kaleyi bulmadı. Oynanan futbol son yıllarda gördüğüm en etkisiz oyundu. Her şeye rağmen 1 gol bulabilirdi siyah beyazlılar.

UMUT MERAŞ FUTBOLU UNUTMUŞ

Beşiktaş'ın milli sol beki Umut Meraş'ın performansı inanılır gibi değil. Daha birkaç sene öncesine kadar A Milli Takım'ın sol bekinde oynayan isim Beşiktaş'ta gözlerimizin önünde yok oldu. Fizik olarak bitik, mental olarak ise sahada yok. Gelecek sezon veda edilecek isimlerin başında yer almalı.

HER MAÇ AYNI OLAYLAR

Ankaragücü, Beşiktaş'ı ne zaman konuk etse tribünde istenmeyen olaylar yaşanıyor. Daha önce sahaya atlayan holiganlar olmuştu. Bu maçta da milli kaleci Mert Günok'a yabancı maddeler atıldı. Bu olaylar Türkiye'de ne zaman son bulacak bilmiyorum. Passolig uygulaması da maalesef bu tür olaylara engel olamadı. Gerekli cezalar uygulamaya girmeli, sert yaptırımlar getirilmeli.

<p>İzmir'in Buca ilçesinde, Kemal Altın (54), bir kıraathane önündeki emlakçı Evren Yiğit'e (43), ta

Kıraathane önünde çatışma: Ölü ve yaralı var

Kars'ta ceviz büyüklüğünde dolu yağdı!

Valilikten Ankara'ya uyarı: Sel, fırtına ve doluya dikkat

Dünyanın en güçlü hava kuvvetine sahip ülkeleri belli oldu! Türkiye kaçıncı sırada?