• $28,9919
  • €31,2252
  • 1866.62
  • 7913.76
18 Kasım 2023 Cumartesi

Hasan Arat mı? Serdal Adalı mı?

Beşiktaş'ta 3 Aralık'ta yapılacak seçim öncesi yarış kızıştı. Bir tarafta başkan adayı Hasan Arat çalışmalarını sürdürürken, diğer tarafta Serdal Adalı vites yükseltti. Adalı, yönetim kuruluna Süleyman Seba döneminin efsane yöneticisi Metin Keçeli'yi ikinci başkan olarak ekledi. Keçeli, seçim kazanılırsa Beşiktaş'ta ikinci başkan olarak görev yapacak.

KİM SEÇİLİRSE BEŞİKTAŞ KAZANIR

Beşiktaş'ta 3 Aralık itibariyle Ahmet Nur Çebi dönemi sona eriyor. Seçime giren iki aday da hem tecrübeleriyle hem de Beşiktaşlılık duruşlarıyla camiada saygınlık kazanmış isimler. Hasan Arat genç yaşından itibaren kulüpte spor yapmış bir isim. Adalı ise siyah beyazlılara ne zaman ekonomik bir kriz olsa yardımcı olmuş ve kulübe hibe etmiş bir isim. Ben seçimi kim kazanırsa kazansın Beşiktaş'ın kazançlı çıkacağını düşünüyorum. Artık, Ahmet Nur Çebi döneminin sona ermesi gerekiyordu. Beşiktaş camiasında bir yenilenmeye ihtiyaç var. İki isimde önemli isimler. Seçimi kazanacak başkan adayı siyah beyazlılarda yeni bir dönemin fitilini ateşleyecektir.

RIZA ÇALIMBAY MESELESİ

İki aday da Rıza Çalımbay ile seçim sonrasında devam etmeyi düşünüyor. Ancak büyük takımlarda her zaman teknik direktörler kaderlerini belirlerler. Siyah beyazlılarla ilk çıktığı maçta 3 puanı kazanan Çalımbay derin bir nefes aldı. Üst üste galibiyetlerle takım havaya girerse gelen başkanın Rıza Çalımbay ile yola devam edeceğini düşünüyorum.

ANDERSON TALISCA HEYECANI

Beşiktaş'ta Anderson Talisca heyecanı yeniden alevlendi. Aday Hasan Arat, Anderson Talisca da dahil herkesle görüşeceklerini söyledi. Arat seçimi kazanırsa Talisca yeniden Beşiktaş forması giyebilir. Adalı tarafı ise, Beşiktaş'a 10 numara, stoper ve kanat transferi yapmayı planlıyor. Seçim sonrası transferde de hareketli günler yaşanacak.

<p>İsrail'in saldırıları aralıksız devam ediyor. İsrail,vGazze Şeridi'nin güneyindeki Han Yunus kent

İşgalci İsrail Gazze'de sivilleri katlediyor

Dikkat: Bu otomobiller 350 bin TL ile 450 bin TL arası! Kaçıran adeta pişman oluyor

Gaziantep sise büründü

ŞOK 9 Aralık kataloğu: 2359 TL'ye airfyer, 7299 TL'ye dik süpürge fırsatı!