• $33,1952
  • €36,0226
  • 2551
  • 11156.2
3 Temmuz 2024 Çarşamba

Harikasınız çocuklar

2024 Avrupa Şampiyonası Son 16 Turu'nda turnuvanın önemli takımlarından Avusturya ile karşılaştık. Müthiş mücadele sonucunda 2-1'lik skorla maçı kazanmayı başardık. Artık çeyrek finaldeyiz. Rakibimiz ise Hollanda...

Herkes karşılaşma öncesi Avusturya'nın gücünden bahsediyordu. Takım oyunu ve yüksek tempoları öne çıkan özellikleriydi.

Ancak biz maça sürpriz bir golle başladık. Merih Demiral'ın duran toptan attığı kafa golü rakip Avusturya'nın bütün planını bozdu. Bizim çocuklara ise cesaret geldi. Bütün futbolcularımız maç boyunca müthiş mücadele gösterdiler.

Aslında maça dönüp baktığımda turnuvadaki en iyi maçımızı oynadık. Diğer maçlarda yapamadığımız oyunu oynamayı başardık. Pozisyonlar da verdik tabii ki ama kalede aslanlar gibi bir Mert Günok vardı. Hele ki son dakikada çıkardığı pozisyon hafızalara kazınacak.

Şimdi rakibimiz Hollanda...

Avusturya karşısında kazandığımız maç bizi kendimize getirdi. Milliler, maçın başından sonuna kadar kendilerini bilerek oynadılar.

Maça baktığımda turnuvanın bizim için yeni başladığını gördüm. Çeyrek finalde karşılaşacağımız Hollanda'yı daha önce çok kez yendik. Ayrıca eski gücünde de değil.

Hollanda'yla eşleşmemiz bizim için avantaj olabilir. Yenemeyeceğimiz bir rakip asla değil.

Merih Demiral'ın mücadelesi ve inanmışlığına, Mert Günok'un kritik kurtarışlarına şapka çıkarıyorum. İki futbolcumuz da Avusturya karşısında kariyer maçlarına imza attılar.

Alkışlar Merih ve Mert başta olmak üzere bütün millilere...

<p>Olay Yeni Mahalle'de yaşandı. Edinilen bilgiye göre, vatandaşlar kaldırımda yılanı fark etti. Bun

Elazığ'da kaldırımda yılan paniği

Ticaret Bakanlığı ekipleri İstanbul'da market ve restoranları denetledi

Kıbrıs Barış Harekatı'nın 50'nci yılı! TCG Anadolu Gemisi geçit törenine hazır

Kastamonu'da şaşırtan olay! Söğüt ağacının gövdesinde kiraz ağacı büyüdü