• $31,1223
  • €33,806
  • 2034.59
  • 9335.31
6 Ocak 2024 Cumartesi

Facia

Süper Lig'in 19'uncu haftasında Beşiktaş, evinde Kasımpaşa'yı ağırladı. Siyah beyazlılar, İstanbul ekibine 3-1'lik skorla mağlup oldu.

KARA BULUT ÇÖKTÜ!

Beşiktaş'ta işler sezon başından beri iyi gitmiyor. Kadro planlaması, teknik direktör ayrılıkları derken takım resmen çöktü. Yeni yönetim de her ne kadar kulübü iyi duruma getirmeye çalışsa da işler iyi gitmiyor. Her geçen gün daha da kötü oluyor. Kasımpaşa gibi ligin orta takımına bu kadar pozisyon verilmez. İstanbul ekibi, Beşiktaş'ın kalesine tam 14 kez geldi! Kasımpaşa'nın 3 topu direkte patladı. Buna karşın Beşiktaş'ın ise sadece 3 isabetli şutu vardı ki siyah beyazlıların attığı gol de karambol bir goldü. Kartal, maçta son derece kısır bir futbol sergiledi.

NECİP UYSAL VE ZAYNUTDİNOV TERCİHİ BÜYÜK HATA

Beşiktaş, Kasımpaşa maçının savunma hattını sağ stoperde Necip Uysal, sol stoperde Zaynutdinov üzerine kurdu. İki oyuncunun da ana mevkii orta saha. Teknik sorumlu Serdar Topraktepe'nin elinde her ne kadar oyuncu bulunmasa da bu savunmayla pozisyon vermemesi mümkün değil. U19 Beşiktaş takımını çalıştıran Serdar Topraktepe keşke öz kaynaktan bir genç oyuncuya şans verseydi de bu iki oyuncuyla maça çıkmasaydı! En azından gençlerle maçı kaybetmiş olurdu.

TAKIM NASIL DÜZELECEK!

Beşiktaş'ta yeni yönetim köklü değişiklikler yapmak zorunda. Kadronun baştan aşağı inşa edilmesi lazım. Yabancı teknik direktör ısrarının da ilerleyen dönemde faturasının olacağını düşünüyorum. Takımın düzelmesi ve Beşiktaş'ın eski günlerine dönmesi kısa vadede zor görünüyor. Siyah beyazlıları daha da zor günler bekliyor maalesef.

<p>Kaza, akşam saatlerinde Kazımdirik Mahallesi 169 Sokak Küçükpark mevkiinde meydana geldi. İddiaya

İzmir'de korkunç kaza! Motosiklet kaldırımda yürüyenlerin arasına daldı

Atık lastikler geri dönüştürülerek ekonomiye kazandırılıyor

Türkiye büyüklüğünde buz eridi! Antarktika'daki Türk Bilim İnsanlarından yeni rapor

Dünyanın en zor tekerlemesi! Söylerken çok zorlanacaksınız