• $28,9919
  • €31,2252
  • 1866.62
  • 7913.76
26 Temmuz 2023 Çarşamba

Cengiz Ünder ile Edin Dzeko buluşursa…

Son yılların en büyük transfer yarışına şahit oluyoruz. Galatasaray ile Fenerbahçe kadrolarını güçlendirmek için kıyasıya mücadele ediyor. Son olarak iki ezeli rakip Zaha transferinde karşı karşıya geldi. Galatasaray'ın oyuncuyu kadrosuna katmasıyla sonuçlanan transferde sarı lacivertli taraftarlar hayal kırıklığına uğradı. Ancak Fenerbahçe Başkanı Ali Koç önemli isimlerle görüşmelerini sürdürüyor. Bunlardan birisi de Cengiz Ünder...

CENGİZ ÜNDER ŞAMPİYONLUK HAMLESİ OLUR

Sezon sonu itibariyle Marsilya, milli futbolcu için gelen teklifleri değerlendirme kararı almıştı. İstenilen teklifin gelmemesi üzerine Cengiz Ünder Fransa'da kalacak gibi görünürken Fenerbahçe devreye girdi. Fransız basınında çıkan haberlere göre Marsilya 10 milyon euro civarında bir bonservise milli futbolcuyu bırakmaya hazır.

EDİN DZEKO İLE UYUMU

Cengiz Ünder, Roma'ya transfer olduğunda Edin Dzeko ile takım arkadaşı olmuştu. İki futbolcunun uyumu ise yakından takip edenler tarafından biliniyor. Edin Dzeko'nun sırtı dönük oynayabilmesi, Cengiz Ünder'in kaleyi karşısına almasına avantaj sağlıyor. Cengiz'in kanatlardan taşıdığı toplarda da Edin Dzeko ceza sahası içinde bitiriciliği ile Fenerbahçe'ye çok katkı sağlar. İki oyuncunun birbirini tanıması ve tamamlaması Fenerbahçe taraftarlarını epey heyecanlandırdı. Cengiz Ünder'in olası Fenerbahçe transferi şampiyonluk için önemli katkı sağlar hem de Zaha'yı unutturur.

<p>Zonguldak'ta heyelan nedeniyle bir bölümünde çökme meydana gelen yol, ulaşıma kapatıldı.</p><p>Ke

Zonguldak'ta heyelan! Yol trafiğe kapatıldı

BİM 12 Aralık 2023 aktüel ürünler kataloğu

Gazze güneş batmadan karanlığa gömülüyor... İşgalci İsrail'in durmayan vahşeti

İşgalci İsrail'den Gazze'ye yeni saldırı