• $31,3879
  • €34,0706
  • 2100.98
  • 9097.15
22 Aralık 2023 Cuma

Bu mağlubiyetin izahı yok!

Süper Lig'de kötü günler geçiren Beşiktaş, 17'nci hafta maçında Alanyaspor'u konuk etti. Sahaya birçok futbolcusundan yoksun çıkan siyah beyazlılar küme düşme hattında bulunan Akdeniz ekibine 3-1'lik skorla yenildi.

KADRO KÖTÜ, SEÇİMLER ONDAN DA KÖTÜ

Teknik direktör Rıza Çalımbay ve yeni yönetim 5 önemli ismi kadro dışı bırakmıştı. Devre arasını beklemeyen siyah beyazlılar yıldız futbolculardan yoksunken gençlere şans verdi. Tecrübesiz futbolcular Alanyaspor karşısında takıma katkı sunamadı. Tayfur Bingöl başta olmak üzere takıma kazandırılan birçok isim hatalı. Sezon başında çok kötü bir kadro mühendisliği yapıldı. Beşiktaş formasını giyemeyecek kalitede isimler Ahmet Nur Çebi yönetimi tarafından transfer edildi. Rıza Çalımbay ise kötü kadrodan bir sürpriz çıkaramadı. Çıkarması da gerçekten çok zor. Sadece elindeki kadroyu en doğru şekilde kullanarak, futbolcuları maça iyi hazırlayabilirdi. Maalesef bir dokunuş yapamadı. Olmuyor ve olmayacak gibi...

DAHA KÖTÜ BEŞİKTAŞ İZLEMEDİM

Maç öncesi 18'inci sırada bulunan Alanyaspor'un bu sezon sadece 3 galibiyeti bulunuyor. Gol yollarında etkisiz olan Akdeniz ekibi İstanbul deplasmanında 3 gol bulmayı başardı. Daha önceki senelerde de zor günler geçiren Beşiktaş'ı hiç bu kadar kötü görmemiştim. Feda sezonunda gençlerle ve yeni transferlerle mücadele eden siyah beyazlılar çok daha etkili maçlar çıkarmıştı. Bugün ise tam anlamıyla tükenmiş bir Beşiktaş vardı sahada. Pozisyon üretemeyen, ne oynadığını bilmeyen bir takım. Artık köklü bir değişiklik zamanı geldiğini düşünüyorum. Yönetim önemli bir teknik direktör ile yeni Beşiktaş'ın temellerini atmalı. Gelecek sezona takımı ve camiayı hazırlamalı.

<p>ABD'nin California eyaletine bağlı Sierra Nevada bölgesini kar fırtınası vurdu. Sabah saatlerine

California'da kar fırtınası

İkinci el araba alacaklar dikkat: Bu otomobiller 50 bin TL ile 250 bin TL arası!

Sağlık çalışanları Filistin için ''sessiz yürüyüş'' yaptı

Hak mahrumiyeti cezası bulunan başkan kiraladığı yük asansöründe takımının maçını izledi