• $31,3879
  • €34,0706
  • 2100.98
  • 9097.15
3 Şubat 2024 Cumartesi

Bu kadroyla bu sezon bitmez!

Süper Lig'de Beşiktaş, 3 maçtır kazanamıyor. Sezon başında kurulan kötü kadro siyah beyazlı camiaya umut vermezken yönetim ve teknik heyet bazında değişimler meydana geldi. Yeni gelen Hasan Arat yönetiminin en büyük vaatlerinden birisi de rakiplerinin gerisine düşen Beşiktaş'ı ayağa kaldırmaktı. Ancak şu ana kadar transferler bir türlü gerçekleştirilemedi.

TÜM BÖLGELER TRANSFER BEKLİYOR

Beşiktaş'ta kaleden forvete kadar bir değişim şart. Hal böyle olunca taraftar transfer bekliyor. Yurt dışı bağlantılarını seçimde ön plana çıkartan başkan Hasan Arat, henüz önemli bir transfere imza atabilmiş değil. Ligde alınan peş peşe mağlubiyetler moralleri bozarken, tüm gözler transfere çevrilmiş durumda. Fakat, Hasan Arat ve yönetimi devre arası transfer politikasında şimdiden sınıfta kaldı. Birçok oyuncuyla görüşülmesine rağmen ikna edilemedi.

TAKIM ÖNÜNÜ GÖREMİYOR

Beşiktaş, devre arası transferinde gelecek sezon için en az 3 önemli transfer yapmalıydı. 9 Şubat'ta transfer dönemi kapanacak ve siyah beyazlılar henüz bir oyuncu kadrosuna katmış durumda. Her bölgeye transfer ihtiyacı varken bu kadar geç kalmak akıl alır gibi değil. İnşallah transferin son gününe kadar Beşiktaş'a önemli isimler katılır ve takım bir an önce toparlanır. Çünkü bu kadroyla bu sezon bitmez!

<p>Çevresinde kaçak kazı yapılarak çukurların bırakıldığı 196 yıllık su bendinin uğradığı tahribat h

196 yıllık mirası böyle talan ettiler

BİM'de bu Salı neler var? BİM 5 Mart 2024 aktüel ürünler kataloğu

Tanzanya'da 3 Mart Dünya Yaban Hayatı Günü

Kriz sürüyor... Yasa dışı geçişler böyle görüntülendi