• $31,2922
  • €33,8806
  • 2058.65
  • 9193.69
24 Aralık 2023 Pazar

Beşiktaş'ta karar yabancı teknik direktör

Sezona kötü başlayan Beşiktaş, daha ilk yarıyı tamamlamadan 3 teknik direktör ile yollarını ayırdı. Şenol Güneş, Burak Yılmaz ve Rıza Çalımbay'dan sonra siyah beyazlılar yeni teknik direktör konusunda ibreyi yabancı isme çevirdi. Başkan Hasan Arat, takımın başına önemli bir ismi getirmek istiyor. Gündemde olan isimler şu şekilde...

YABANCI İSİMLER ÖNE ÇIKIYOR

Beşiktaş'ta teknik direktör adayları; Ruud Van Nistelrooy, Ole Gunnar Solskjaer, Andre Breitenreiter, Laurent Blanc, Fabio Cannavaro, Setien ve Lucian Favre. Yerli isim olarak ise tek aday Sergen Yalçın. Hasan Arat'ın tercihinin yabancı teknik direktör olacağı belirtiliyor.

PEKİ SÜREÇ NASIL İLERLİYOR?

Ole Gunnar Solskjaer, dün teklif konusunda açıklamalarda bulundu. Beşiktaş'a teşekkür eden Solskjaer kararını vermediğini ve düşünmek istediğini söyledi. Siyah beyazlılar, Adana Demirspor'la anılan Fabio Cannavaro'yla da ön görüşme gerçekleştirdi. Şimdilik bu iki isim teknik direktörlük konusunda öne çıkıyor. Yerli isim olarak ise Sergen Yalçın gündemde. Siyah beyazlılarda taraftarların gönlünde yatan isim de Sergen Yalçın. Beşiktaş'tan sonra takım çalıştırmayan tecrübeli teknik adam siyah beyazlıları şampiyon yapan son hoca olarak dikkat çekiyor.

ÇOK KRİTİK BİR SEÇİM OLACAK

Beşiktaş'ın artık hata yapma lüksü kalmadı. Yeni başkan ve yönetimi tartışmaya kapalı bir teknik direktör ile anlaşarak takımın geleceğini inşaa etmeli. Gözüken o ki yabancı bir teknik direktör gelmesi daha olası. Yerli isim olarak tartışılmayacak tek isim de Sergen Yalçın. Ya kendisini kanıtlamış başarıya aç bir yabancı teknik direktör getirilecek ya da Sergen Yalçın ile anlaşma sağlanacak. En doğrusunun böyle olacağını düşünüyorum.

<p>Gregoryen takviminde, Julius Caesar tarafından oluşturulan ve Jülyen takviminde, Temmuz ve Ağusto

Şubat ayı neden 4 yılda bir 29 çeker?

Eskişehir'de binanın garajı yandı! 30 kişi dumandan etkilendi

İkinci el otomobil alacaklar dikkat! Bu arabalar 150.000 TL ile 350.000 TL arası…

Pandalar 17 yıl sonra Çin'e gönderildi