• $28,962
  • €31,2424
  • 1889.56
  • 7978.82
27 Ekim 2023 Cuma

Beşiktaş'a acil kurtarma operasyonu yapılmalı!

Beşiktaş'ta işler hiç iyi gitmiyor. Siyah beyazlılar ligde aldığı başarısız sonuçların ardından Avrupa'da da hüsrana uğradı. Son olarak Norveç ekiplerinden Bodo/Glimt ile karşılaşan Kartal deplasmandan 3-1'lik mağlubiyetle ayrıldı. Beşiktaş'ın Konferans Ligi'nde 3 maçta sadece 1 puanı bulunuyor.

BEŞİKTAŞ'A ÇOK ACİL DEĞİŞİM LAZIM

Beşiktaş, bu sezon kadro kalitesi olarak rakiplerinin çok gerisinde kaldı. Başkan Ahmet Nur Çebi ve ekibi transfer sezonunda tartışmasız başarısız oldu. Beşiktaş için alınan bu sonuçlar sonrası sözler tükendi. Sürekli tekrara düşen eleştiriler getirir hale geldik. Takımın, hatta kulübün ayarları bozulmuş durumda. Geçici çözümler ve ya tutarsa planlamaları Beşiktaş'ın tarihi ile bağdaşmıyor. Bu durum da Beşiktaş'a hiç yakışmıyor. Sezon başından beri hem sahada hem de tribünde bu kasvetli hava solunmaya devam ediyor. Sorumlusu ise Ahmet Nur Çebi'dir! Beşiktaş'ta yaklaşan seçim öncesi yenilik artık şarttır. Yeni gelecek yönetimin Beşiktaş'ı öncelikle genlerine geri döndürmesi gerekmektedir.

BURAK YILMAZ OLMADI

Bodo/Glimt ile oynanan ve alınan ağır mağlubiyette Burak Yılmaz'ın da tecrübesizliği ortaya çıkmış oldu. 38 yaşındaki genç teknik adamdan Beşiktaş'ın zor günlerinde kurtarıcısı olması beklendi ama durum maalesef çok vahim. Teknik direktörlüğe yeni adım atan Burak Yılmaz bu krizin üstesinden gelemedi. Oyun ve organizasyon anlamında Beşiktaş çok kötüydü. Savunmada ise siyah beyazlılar tam bir faciaydı. Beşiktaş'ta işler yokuş yukarı ilerlerken Burak Yılmaz imtihanı ise taraftarlar tarafından hoş karşılanmayacağa benziyor.

<p>Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin'in uçağına Suudi Arabistan yolculuğu sırasında füzelerle dona

Savaş uçakları Putin'e eşlik etti

Ustasından çay tarifi! Meğer yıllardır yanlış demliyormuşuz…

HADO sporu, ilgi odağı haline geldi! Artırılmış gerçeklik oyunu

Samsun'da UMKE bölge tatbikatı yapıldı! Film sahnelerini aratmayan görüntüler ortaya çıktı