• $32,4124
  • €34,5744
  • 2450.45
  • 9782.47
31 Mart 2024 Pazar

Arda Güler'e yol gözüktü

Türk futbolunun en önemli yıldızı Arda Güler, Real Madrid'e büyük umutlarla transfer olmuştu. Bir türlü sakatlıklardan kurtulamayan Arda, iyileştikten sonra da Madrid ekibinde istediği süreyi bulamadı. Son dakikalarda oyuna giren ve genel olarak yedek soyunan 19'luk yıldız için gelecek sezonun kaderi de belli oldu.

SİSTEM DEĞİŞİYOR

Madrid'in hocası Ancelotti, Arda Güler'i her ne kadar yetenekli bulsa da forma şansı vermiyor. Gelecek sezon için de sistemini değiştirmeye hazırlanan İtalyan hoca hücumda çift forvete dönme kararı aldı.

Kylian Mbappe'nin transferinden sonra Vinicius ile çift forvet oynatmayı planlayan Ancelotti, bu ikilinin arkasında Jude Bellingham'a şans verecek. Bu sistem maalesef Arda'ya yaramıyor.

Türk futbolunun yıldızı gelecek sezon ya yine yedek kulübesinde şans bekleyecek ya da onu isteyen kulüplerden birisine kiralık gidecek.

ARDA GÜLER NE YAPMALI?

Bugün birçok dünya kulübü Arda Güler' kiralık olarak kadrosuna katmak istiyor. Milan ve Bayer Leverkusen bunların en başında.

Real Madrid'de kalmak isteyen Arda Güler, bence kendi gelişimi için daha fazla forma şansı bulacağı takıma gitmeli. Bugün Almanya'da Bayern Münih hegemonyasını yıkmak üzere olan Leverkusen şampiyonluğa yürüyor.

Gelecek sezon da eminim Şampiyonlar Ligi'nde Xabi Alonso ile fark oluşturacaklar. Alman ekibinin bu çıkışında Arda Güler büyük yankı uyandırabilir. Hem Almanya liginin temposu hem de sistemi Arda Güler'in futbol tarzına yakın.

Gelecek sezon büyük yıldızları transfer edecek olan Real Madrid'de çok az süre bulacak olan Arda, kendi gelişimi için iyi düşünmeli. Kararını vermeli.

<p>Popstar Bayhan yarışmaya katıldığı dönemde büyük ses getirmiş, daha sonra da şarkıcılığı hiç bıra

Bayhan'dan Frank Sinatra yorumu

Piknikçiler Dicle Nehri kıyısını çöplüğe çevirdi

Günün en çok paylaşılan fotoğrafları (15 Nisan 2024)

Filistinliler Gazze'nin kuzeyine dönüyor!