• $28,9534
  • €31,2238
  • 1864.19
  • 7913.76
30 Temmuz 2023 Pazar

Arda Güler'e nazar değdi

Türk futbolunun çiçeği burnunda yıldızı Arda Güler, Real Madrid'in ABD kampından ayrıldı. Genç yeteneğin menisküs sakatlığı geçirdiği ve tedavisinin Madrid'de devam edeceği belirtildi...

Dün gece alınan bu haberle tüm futbolseverler endişeye kapıldı. Arda Güler'in geçtiğimiz günlerde hafif bir sakatlığı olmuştu. Real Madrid Teknik Direktörü Carlo Ancelotti'nin Milan ile oynanan hazırlık maçında Arda'yı dinlendirdiği ve bir sonraki maçta şans vereceği belirtilmişti. Bir anda 18 yaşındaki futbolcu için ABD'den ayrıldığı ve menisküs sakatlığı geçirdiği açıklaması yapıldı.

15 GÜN SAHALARDAN UZAK KALACAK

Menisküs sakatlığı bir futbolcu için çok kritik bir sakatlık. Öyle ki bu sebeple futbol kariyerine dahi devam edemeyen isimler oldu. Ancak Arda Güler hakkında daha sonra paylaşılan bilgiler tüm sevenlerinin yüreğine su serpti. Menisküs sakatlığı geçirdiği açıklanan Arda için çok ciddi bir durum olmadığı bilgisi paylaşıldı. Oynadığı futbolla tüm izleyenleri büyüleyen Arda Güler nazara geldi diyelim... Genç yetenek tedavisine Madrid'de devam edecek. 15 gün sonra da antrenmanlara başlayacak. Ciddi bir sakatlık durumu yok neyse ki. Geçmiş olsun Arda Güler.

<p>Belediye Başkanı Av. Abdurrahman Dursun, Akşam TV Muhabiri Esma Nur Ülker'in sorularını yanıtladı

TürkMedya Ailesi Sultangazi Belediyesi'ne Misafir oldu

Taraftar bu transfere çok şaşıracak! İşte Fenerbahçe'nin stoper listesi

Yargı'nın Ceylin'i Pınar Deniz'in eski hali görenleri şaşırttı! Estetiğim yok diyordu ama...

Davinson Sanchez'den Falcao itirafı! ''Her şey söylediği gibi oldu''