• $31,0199
  • €33,731
  • 2020.98
  • 9312.12
25 Kasım 2023 Cumartesi

Anderson Talisca Beşiktaş'a gelir mi?

Beşiktaş'ta başkanlık seçimine çok az bir süre kaldı. Siyah beyazlılarda başkan adaylarından Serdal Adalı, katıldığı programlarda transferlere yönelik sürpriz açıklamalarda bulunuyor. Son olarak Lig Radyo'ya konuşan Adalı, taraftarları heyecanlandıracak cümlelerde bulundu.

"ALIR GELİRİM"

Adalı, katıldığı radyo programında sorulan Anderson Talisca sorusuna şu sözlerle cevap verdi: "Talisca için minnacık bir ışık görürsem gidip alıp gelirim." Şimdi ben Adalı'nın siyah beyazlılarda yönetici olduğu döneme dönmek istiyorum. İlk olarak Beşiktaş Futbol Komitesi Başkanı olarak 2009'da göreve başlayan Adalı, kulübe önemli hizmetlerde bulundu. Dünya futbolundaki önemli isimleri Beşiktaş'a kazandıran Adalı, Ricardo Quaresma transferinde başrol oynadı. Ayrıca; Guti, Simao, Manuel Fernandes, Hugo Almeida gibi isimleri de takıma kazandırdı. Şimdi, taraftarların istediği Anderson Talisca transferinde söylediği sözler aslında Adalı'nın istediği takdirde çok rahat gerçekleştireceği sözler. Çünkü birçok önemli ismi Beşiktaş'a geçmişte kazandırdı. Başkan olduğu takdirde transferde hızlı ve etkili bir döneme girilecektir.

HASAN ARAT PROJE İNSANI

Beşiktaş'ta başkanlığın diğer adayı ise Hasan Arat. Arat, siyah beyazlı camiaya genel olarak projeler üzerinden mesajlar veriyor. Futbol direktörlüğüne Samet Aybaba'yı getireceği konuşuluyor. PSG gibi dünyaca ünlü kulübün başkanıyla transferler konusunda anlaşmaya vardığını da duyurdu. Görülen şu ki iki başkandan kim seçilirse seçilsin Beşiktaş'ta yeni bir dönem açılacak.

<p> Muğla'nın Seydikemer ilçesinde, ormanlık alana devrilen kamyonda sıkışan sürücü, itfaiye ekipler

Devrilen kamyonda sıkışmıştı! İtfaiye ekiplerinden zorlu kurtarma mücadelesi

60.000 TL'den başlıyor: Kapış kapış gidiyor! İşte ikinci el otomobiller…

BİM 23 Şubat 2024 aktüel ürünler kataloğu yayınlandı

Dünyanın en kirli halısı! Son halini gören gözlerine inanamıyor