• $31,0708
  • €33,679
  • 2032.57
  • 9374.2
26 Aralık 2023 Salı

Tasmalı terör ve CHP

Gazze soykırımının dünyaya duyurulmasında, savaş suçlarının belgelenmesinde, Siyonist yalanların çürütülmesinde en etkin ülkelerden biri Türkiye.

7 Ekim'den bu yana neredeyse tüm haber kanallarının birinci gündem maddesinin Gazze olması, Türkiye'nin yürüttüğü diplomatik çabaların BM'de yankı bulması, ABD ve İsrail'in giderek yalnızlaşması derken...

Kuzey Irak'ta 12 askerimiz şehit oldu.

Puslu havada saldıran tasmalı teröristleri silaha boğan azmettiriciler belli; yıldızı parlayan, güçlü Türkiye'den rahatsız olanlar belli. Böyle bir dönemde, bölgesinde aktif siyaset izleyen Türkiye'nin canının yanması kimin işine yarar?

İsrail, ABD, PKK, DEM, CHP?

Diğerleri tamam da CHP'nin işine yaraması ne alaka?

Onu da bir zahmet, oy uğruna DEM'in kuyruğuna takılıp milletin yasına ortak olmayan, Meclis'teki dört partinin hazırladığı teröre karşı Milli Mutabakat metnine imza vermeyen CHP Başkanı cevaplasın.

Yeri gelince 'Atatürk'ün partisi', yeri gelince bölücü unsur aparatlarıyla aynı safta pozisyon alan bir oy avcısı...

12 şehidimiz dolayısıyla Millet Meclisi'nde hazırlanan Milli Mutabakat metnine nazlanmadan, sorgusuz sualsiz imza atması gerekenler bunu yapmıyorsa (terör destekçisi unsurlarla birlikte) kulvar dışına düşmüş olmaz mı?

Bu erdemsizlik DEM'cileri üzmemek, PKK'yı gücendirmemek için, oy uğruna, koltuk uğruna yapıyorlarsa, ülke çıkarları ne olacak peki? Parti çıkarları ülke çıkarının önüne mi geçecek?

Şayet bu durum koltuk meselesinin ötesinde, PKK'nın siyasi aparatlarıyla 'düşünsel' bir birlikteliğin nişanesi ise o zaman 'CHP milli beka sorunu' olmaya doğru hızla gidiyor demektir.

Gel de darlanma; şehit kanıyla sulanmış bu topraklarda 'Atatürk'ün partisi' bölücü unsur PKK'nın siyasi uzantılarıyla halay çekiyor.

12 şehidin acısı yürekleri dağlamışken CHP'nin 'senin bildirin, benim bildirim' tartışması yaşatması bile mide bulandırıcı.

Cennet mekan aziz şehitlerimiz yalnızca tasmalı PKK terörüyle değil, onların tasmalarını elinde tutan, petrol ve kanla beslenen ABD ve çok uluslu efendileriyle savaşıyor; CHP yöneticileri bunu bilmiyor olabilir mi?

İpe sapa gelmez mazeretlerle, TBMM çatısı altında, teröre karşı Milli Mutabakat metnine imza atmamak, dahili ve harici bedhahlara fırsat vermekten, onların ekmeğine yağ sürmekten başka ne işe yarar!

<p>İsrail aylardır Mescid-i Aksa'ya girmek isteyen Filistinlilere kısıtlamalar uyguluyor. Filistinli

Mescid-i Aksa'ya Filistinliler akın etti

70.000 TL'den başlıyor: Kapış kapış gidiyor! İkinci el otomobil alacaklar dikkat…

Yavruları için ölümü göze aldı! Piton yılanı ile komodo ejderi karşı karşıya gelirse

Çöp evde emekli öğretmenin cansız bedeni bulundu! Yaklaşık 10 gündür haber alınamıyordu