• $32,5383
  • €35,0189
  • 2434.26
  • 10471.3
1 Haziran 2024 Cumartesi

İnsanlıktan kovulsa yeridir

Yazar Azra Kohen, kitaplarının yayınlandığı Everest Yayınları'ndan kovulmuş.

Kohen, İnsanlık ve savaş suçu işleyen İsrail'in Gazze'de uyguladığı soykırımı lanetlemek yerine, Filistinlileri 'kendi çıplak elleriyle boğmak istediğini' yazmış.

Efendim neymiş, İsrail 'bombalayacağız' diye anons yaptığı halde Filistinliler ne diye bölgeyi boşaltmıyormuş da çocuklarını kendi elleriyle ölüme gönderiyorlarmış.

İsrail, Gazze'de bombalanmadık yer bırakmadığına göre (bu bakış açısıyla) Gazzeliler çoktan denize atlamış yahut vatanlarını terk etmiş olmalıydı! Direnmek, vatanını savunmak da neyin nesi!

Kohen, 'Yavrusunu koruyamayan yem eden hiçbir kimse yaşamı hak etmiyor!" diyerek, o yavruların üzerine bomba yağdıran İsrail değilmiş gibi sivil Filistinlileri lanetliyor, onların öldürülmesini onaylıyor.

Milyonlarca sivil halkı dar bir alana hapsederek, onları açlığa ve kıtlığa hapsettiği yetmiyormuş gibi, aralıksız ölüm saçan soykırımcı İsrail'e tek bir ilenme yok.

Azra Kohen'in duruşu, insanlığın görüp görebileceği en barbarca vahşeti uygulamasına rağmen Zeytinyağı gibi üste çıkmaya çalışan Siyonist İsrail devletinin yaklaşımıyla ne kadar da örtüşüyor değil mi?

'Çocukları bomba bölgesine videolarını çekmek için koyuyorlar' diyecek kadar alçalan, ahlak ve insaf yoksunu bir yazar, değil yayınevinden, insanlıktan kovulsa yeridir! Lanet olsun sana!

BETER OLUN ÇAKMA FEDAİLER!

FETÖ elebaşı Fethullah Gülen'i 'manevi babası' ilan eden basketbolcu Enes Kanter, örgütteki 'abi'lerine 110 milyon dolar kaptırmış. Parasını geri alamamış. Bir video çekerek FETÖ'cülere seslenmiş, parasızlıktan küçük bir evde kirada yaşamak zorunda kaldığını söylemiş.

15 Temmuz darbe girişimi öncesinde ABD'ye kaçan futbolcu Hakan Şükür de tüm mal varlığını örgüttekilere kaptırdığını söylemişti.

Şikâyet edecek ne var!

'Canım da malım da hocamıza feda olsun' diyen sizler değil miydiniz?

Beter olun Haşhaşi fedailer!

<p>Yer Hakkari'nin Yükseova ilçesine bağlı Kısıklı köyü.</p><p>260 haneli yaklaşık 1500 nüfuslu Kısı

Türkiye'de tek: İmece usulü kurban!

Etiyopya'da müzedeki dev kaplumbağa görenleri şaşırtıyor!

Dünya bizimkileri konuşuyor! ''Türkler mücevherine güvendi''

Milliler inanmış bir kere!