• $16,8853
  • €17,8334
  • 992.103
  • 2554.08
29 Mayıs 2011 Pazar

Yine, yeni, yeniden...

Güneşin yüzünü yeni yeni gösterdiği şu günlerde hummalı bir heyecan içindeyiz. Elinizde tuttuğunuz dergi, bizim yeni göz ağrımız. Adını Akşam 'Life' koyduk... İçinde hayat var... Dolu dolu bir hayat... Salt bir magazin dergisi olmayacak Life, içinde birçok konu başlığıyla karşılaşacaksınız.
 Yazarlarımız olacak bu defa... Mesela eğlence dünyasının tam kalbinden bir isim; Özgür Aras yazacak olanı biteni ve olup bitecekleri. Her hafta  2 konuk yazarımız olacak Life'ta. Bu hafta sevgili dostum İzzet Çapa ve müziğin başarılı ismi Hande Yener yazdılar Life için. Hande, ilk kez köşe yazdı ve yalın bir dille aşkını anlattı sizlere. Uzman  Estetiysen Pervin Dinçer sağlıktan güzelliğe, estetikten trende hatta modaya kadar birçok konuda yazılar yazacak. İlk sayımızdaki selülit yazısındaki detaylar bayanların vazgeçilmezi olacak gibi görünüyor. Müzik dünyasındaki her ayrıntıyı ise Önder Sarıahmetoğlu kaleme alıyor.
Yazarlarımız dışında magazin ve cemiyet haberleri, davetler, Hollywood'dan gelişmeler, mekan trendleri, en renkli tweet'ler gibi dolu dolu bir içerik bekliyor sizi. Kısacası yine aynı ekiple, yeni bir dergiyle, yeniden sizinleyiz...
Kral'dan arda kalanlar...
 Kral Müzik Ödülleri günlerdir konuşuluyor.. Alanlar bir şeyler söylüyor, alamayanlar başka şeyler... Gerçi her sene bu ve benzeri ödül törenlerinde böyle şeyler yaşanır ama bu defa Hülya Avşar'ın Tarkan gerginliği daha çok konuşuluyor. Magazinsel bakışı sayfalarımıza bırakıp geceyle ilgili birkaç detayı sizinle paylaşmak istiyorum.
 Aksaklıklara rağmen gayet şık, para ve emek harcanmış bir geceydi Kral Müzik Ödülleri. Hoş detaylar, keyifli anlar yaşattı herkese. Sezen Aksu'nun Aşkın, Levent ve Sertab'la aynı sahneyi paylaşması ve geçmişten günümüze uzanan o melodiler herkesin yüzünde tebessüm yarattı. 
 Gecenin en keyifli ismiyse kuşkusuz Samsun Demir'di. Üniversite yıllarımdaki başarılı hocamın şimdilerde sektörün önde gelen bir müzik şirketi yöneticisi olarak ödülleri toplamasının gururunu ve mutluluğunu yaşıyordu Samsun Hoca. Toplam 19 kategoride verilen ödüllerin 15'ini başında bulunduğu DMC'nin sanatçıları, şarkıları ve projeleri aldı. O gece birçoğunu yüz yüze tebrik ettim. Şimdi bir kez de buradan sesleniyorum hepsine... Ödül alan almayan, aday olan, emek veren herkese tebrikler...!
Haftaya görüşmek üzere

<p>Akşam TV'den Ezgi Aşık Bakü'ye gitti ve 'Gaminetler Müzesi'ni gezdi. </p>

Azerbaycan ordusunun ele geçirdiği silah ve zırhlı araçlar bu müzede sergileniyor

Günün en çok paylaşılan fotoğrafları (24 Haziran 2021)

Togg'un 4. yılında seri üretim için geri sayım! Temmuz ayı sonunda başlayacak

Marmaris'te yanan alanlar havadan görüntülendi