• $16,7832
  • €17,4971
  • 976.051
  • 2443.77
27 Ağustos 2017 Pazar

Yine inkâr yine boşanma

Merve Boluğur ve Murat Dalkılıç evliliği de maalesef bitti. İkilinin ayrılmıyoruz, mutluyuz görüntülerinden bir hafta sonra boşanma açıklaması geldi. Hep diyorum, ateş olmayan yerden duman çıkmaz diye. Dedikodulardan ibaret olsaydı, evlilik bu hal almazdı. Bu dedikodular boşuna çıkmıyor. İki senelik bir evlilik, büyük aşk, büyük laflar ama ortada bu mutluluk ve aşkın esamesini görememiştik. Yeni nesil evliliklerin ömrü artık maalesef maksimum üç yıl oldu. Beş yıl sürerse bize uzun geliyor artık. ‘Bir süredir kurtarmaya çalıştığımız evliliğimizi üzülerek noktalama kararı aldık’ diye bir de basın açıklaması yapılıyor. Bir süre dedikleri iki yıl. Bu kadar kısa sürede neyi aşamadınız da, kurtaramadınız inanılır gibi değil. İşte gelelim sonuca; her şeyi o kadar hızlı yaşıyor, tüketiyorsunuz ki, sabun köpüğü gibi bir anda sönüyor aşkınız. Siz şimdi yeni aşklara yelken açarsınız, biz de izleriz, ne diyelim. Bu sene boşanmaların, aldatmaların yılı oldu ve olmaya da devam ediyor.

+40 meydan okuma pozları

Sibel Can’ın balkon pozundan sonra diğer assolistlerimiz Seda Sayan, Gülben Ergen ve Hülya Avşar gaza gelmiş olacak ki art arda bikinili pozlarını sanal alemde paylaştı. Hepsinin tek ortak özelliği yaşlarının kırkın üzerinde olması ve şu anda yalnız olmaları. Bu pozlar niye veriliyor. Bizim yaşımız var ama hâlâ güzel kadınlarız dercesine bir meydan okuma mı bilmiyorum ama bildiğim tek şey bu fotoğrafları bir muhabir çekse ortalık ayağa kalkar. Artık her şey değişti. Mayolu, bikinili görüntü vermemek için köşe bucak kaçan ünlülerimiz artık kendi fotoğraflarını çekip kendileri yayımlıyor. Bu 4 güzel solistimize bakarsak, gündemde yaptıkları işlerle yıllardır adından söz ettiren ve başarılı isimler. Onlar bu pozları veriyorsa, vardır bir bildikleri der geçeriz. Ve işte başarının sırrı, yine gündemdeler.

Photoshop’suz çıkmam abi

Dünyada doğallık ne kadar popüler olmaya başladıysa da bizde durum farklı… Dünyaca ünlü sanatçılar artık Instagram’da sıfır makyaj trendi başlatsalar da her hallerini direkt paylaşsalar da, bizim ünlülerimiz photoshop’un adeta suyunu çıkardı. Artık ne doğal kadın ne de doğal genç kız kaldı. Ya herkes estetikli ya da herkes photoshop’lu. Bir aldatma dünyasıdır gidiyor. Ünlülere kızmamak lazım, hadi onlar görsel bir iş yapıyor, işleri güzel görünmek. Artık photoshop’suz insan kalmadı sosyal medyada. İşin kötü yanı, sokakta birbirini görse tanımayacak insanlar topluluğu oluştu. Doğal insanlara hasret kaldığımız bir dönemden geçiyoruz.

<p>Cenk Torun, Çılgın Bediş dizisindeki Oktay rolü ile tanınıp  sevilmişti. Cenk Torun'a Çılgın Bedi

Çılgın Bediş'in Oktay'ı Cenk Torun yıllardır yanlış bilinen gerçeği açıkladı

İçmeler köyünde yaşam normale dönmeye başladı

Yumurtayı sirkenin içinde bekletirseniz! Sonucu sizi çok şaşırtacak

Duvarın içinden gelen seslerin kaynağını öğrenince gözlerine inanamadı