• $15,8769
  • €16,8435
  • 942.556
  • 2372.35
5 Kasım 2021 Cuma

Yeni AKM bambaşka

Kültür ve Turizm Bakanımız Mehmet Nuri Ersoy ile birlikte yeni AKM'yi görmek ve gezmekten mutluluk duydum. Akşam Gazetesi Yayın Koordinatörü Aydın Türkmen ve Görsel Yönetmenimiz Sinan Alemdar'la birlikte Taksim'de indiğimizde AKM'nin görüntüsüne hayran kaldık. İstanbul'a bu güzel yapıyı kazandıran, emeği geçen, düşünen, uygulayan herkese çok teşekkürler.

Atatürk Kültür Merkezi ancak bu kadar iyi olabilirdi. İstanbul'a yeni AKM çok yakıştı. İstanbul dünya orkestralarını ağırlayacak, muhteşem gösterileri izleyeceğiz. Halkımızın yoğun ilgisi, konser için kapıda kuyrukların şimdiden oluşması gösteriyor ki, beklediğimize değdi.

GÖRGÜSÜZLÜKTE ÇIĞIR AÇTIK

Herkesin gördüğü gibi Derya Uluğ erkek arkadaşına doğum gününde 150 bin TL değerinde bir saat aldı. Buraya kadar her şey normal ama o hediyenin açılma videosunu yayınlamak olmamış. Bir de üzerine kutu açılırken söylenen şarkılar hiç olmamış. Sosyal medyada alınan pahalı hediyeleri göstermek, şov yapmak ancak görgüsüzlüktür. Şundan eminim o videoyu yayınlamak Derya Uluğ'un yapacağı iş değil, öyle bir kız da değil zaten. Ama bu hareketler artık çok basit, magazinsel bile değil.

KAPADOKYA'DA SPOR VE MÜZİK

Türkiye'nin en sıra dışı dağ bisikleti yarışı Red Bull Dawn Ttill Dusk Kapadokya'nın eşsiz güzellikleri arasında gerçekleştirildi. Dağ bisikletinin 3 ayrı disiplini olan cross-country, downhill ve enduroyu tek yarışa sığdıran zorlu mücadele, eşsiz manzarasıyla ziyaretçilerini büyüleyen Kapadokya'da güneşin ilk ışıklarıyla başladı. Kapadokya'nın büyüleyici atmosferinde, günü bitiren etkinlik ise Kalben'in konseriydi. Kalben, en beğenilen parçalarını hayranları için seslendirirerek bu keyifli günü taçlandırdı.

SAVUNMADIKLARI BİR CADILAR BAYRAMI KALMIŞTI

Bizim ünlülerimiz gittikçe garipleşiyor. Bu yeni nesil ünlüler Cadılar Bayramı kutlamaya nasıl meraklılarmış. Tamam kutladınız ama savunmak nedir? Bir de laf söyleyenlere ülke ekonomisi vs büyük laflar edenler var çok yazık. Eğlendin bitti, o resimleri paylaşıp, eleştiri almaya tahammül edemiyorsan paylaşmazsın olur biter.

<p> Fonetik  kısaca konuşulan dili oluşturan sözcüklerin ses yapısı bakımından incelenmesi,  ses bil

TÜRKÇE'DE FONETİK

Akıncı Toyu 2022 Uluslararası Atlı Okçuluk Yarışması başladı

Türkiye'nin en pahalı Tofaş'ı! 250 bin liraya satıldı

Türkiye'nin kültürel mirası 35 bin eser dijitalle dünyaya açılacak