• $15,5356
  • €16,2453
  • 907.859
  • 2390.79
13 Temmuz 2018 Cuma

Yazın şarkısı Musti’den

Bu yaz öyle olay bir şarkı, herkesin diline dolanan bir şarkı tam duyamadık derken Mustafa Sandal yine müzik adamlığını konuşturmuş. Eypio ile yaptığı şarkı Reset ritmiyle, müziğiyle tam da yaza uygun, beachlerde ve gece kulüplerinde gençlere hitap eden bir şarkı olmuş.

Klibinde de oğlu Yaman’a yer vermiş. Yaman kesinlikle küçük Musti olma yolunda. Babaya olan benzerliği, ikisinin dansıyla klip de gayet güzel olmuş. Boşanmanın ardından yapılan bu albüm Mustafa Sandal’a iyi gelmiş belli ki. Reset şarkısı “Onun arabası var” gibi slogan olur mu bilemedim ama bu yaz bu şarkı çok dinlenir eminim.

SEZONUN DiZiSi ERKENCi KUŞ

Birçok yaz dizisi yapılıyor ama 2 hafta önce Star ekranlarında yayına giren Erkenci Kuş reytinglerde en üst sırayı aldı. Demet Özdemir ve Can Yaman’ın başrollerinde oynadığı dizi gençlere de, orta yaşa da hitap etti. Eğlenceli, stressiz tam bir yaz dizisi olmuş. Demet Özdemir’in dizileri genelde her sezon izleniyor.

Demet’i seyirci seviyor çünkü.

Bakalım bu iş eylülden sonra da devam edecek mi, göreceğiz.

SÜPER STAR OLMAK

Ajda Pekkan yine bir konser verdi. Herkes günlerdir onu konuşuyor. Harbiye Açık Hava’daki konser malum talihsiz başladı.

Ses düzenindeki problemden ötürü konserin ilk yarısını arka tarafın hiç duyamaması, teknik problemin çözülememesi derken ilk yarı öyle sürüp gitti.

Peki Ajda ne yaptı… Bir kere heyecanını, şarkılara olan aşkını, işine ve seyirciye saygısını hatırlayıp, o sahnede kimseyi sıkmadı.

Ben Süperstarım deyip naz kapris yapmadı, sahneyi terk etmedi. Hal böyle olunca da arıza giderildikten sonra konserin ikinci yarısı herkesi daha fazla coşturup eğlendirdi. Bunları niye yazdım, o kadar çok bu ülkede mikrofon fırlatıp, sahneyi terk eden, ekibi aşağılayan, küçümseyen, hakaret eden sanatçı gördük ki en ufak bir hatada.

Ajda’nın bu halleri işte bu ülkenin Süperstarı bu yüzden sensin dedirtiyor.

Yine sahnede inanılmaz güzel bir Ajda var, dinç, sağlıklı, asla detone olmayan, eğlenen, eğlendiren, komplekssiz. İyi ki varsın Ajda Pekkan.

<p><b style='font-size: 1.6rem;'>Röportaj: Yasemin İlan</p><p>Arabesk müziğin önemli tems

Ümit Yaşar'dan polemik yaratacak sözler... 'Veliaht yok, taklitler var'

Haftanın yalanları deşifre edildi! İşte haftanın yalanları

Yetkililer doğruladı! Atom bombasından daha büyük

Kargalar boş evdeki duşakabini bakın ne hale getirdi! Eve gelince gözlerine inanamadı