• $28,8918
  • €31,5938
  • 1893.08
  • 8022.78
30 Haziran 2023 Cuma

Yalı'daki herkes çapkın çıktı!

En son Afra Saraçoğlu ve Mert Ramazan Demir'in Yalı Çapkını dizisindeki aşkları gerçeğe döndü. İkili Göcek tatillerinde kameralara yakalanınca bu ilişki doğrulanmış oldu.

Yine aynı dizide oynayan Yalı Çapkını'nın Fuat'ı Doğukan Polat, aynı dizide Dicle'yi oynayan Selen Özbayrak ile sevgili oldu.

Yalı Çapkını dizisinden son gelen haberler doğru ise Emre Altuğ ve Gözde Kansu'nun birlikte olduğu. İkili bu ilişkiyi her ne kadar şu ana kadar onaylamasa da ateş olmayan yerden duman çıkmıyor pek sanat hayatında.

Açıkçası Yalı Çapkını bu sezonun en popüler dizisi olması dışında, oyuncuların aşkları ile de gündemde popülerliğini koruyor.

BAYRAM TATİLİNİN GÖZDESİ ANTALYA

Bu bayram herkes Bodrum ve Çeşme'ye akın akın tatilci gideceğini, dolup taştığını konuştu ama iş öyle olmadı. Esas bayramın yıldızı Antalya oldu. Antalya'ya gelen hem Türk hem yabancı turist miktarı hiç bir bölgeye gelmedi. Otellerde bir tane boş oda kalmadığı ve yetişemediklerine bire bir turizmci dostlarımdan şahit oldum.

ÇOCUKLU AİLELERİN TERCİHİ BELEK

Antalya'ya gittiğimde İnnvista Hotels'e uğradım. Otelde bir çok kişiyle konuşma fırsatı buldum. Lend of Legends, Belek bölgesine çok hareket getirmiş. İnnvista, hem Legends'a yakınlığı hem de aqua park ve çocuk kulübüyle tercih sebebi oluyor. Çocuklu aileler bu bölgede olmayı tercih ediyor. İnnvista Hotel'de kalanlar günlük olarak eğlence parkına gidiyorlar. Bodrum ve Çeşme ise sadece pahalılıklarıyla konuşuldu. Bayram coşkusunu ve beklentilerini ne oteller ne de esnaf bulamadı maalesef. Yunan adalarına talep de Bodrum ve Çeşme'yi çok etkilemiş görünüyor.

TÜRK POPU TATİLDE

Farkında mısınız uzun zamandır aklımızda kalan, sürekli dinlediğimiz bir pop şarkısı çıkmadı. Her yaz hit çıkaran isimlerden ses soluk yok uzun zamandır. Hit müzik uzmanı Demet Akalın da bence o şarkıyı bulamadı daha.

Sözler besteler tıkandı. Hem her yerde çalacak, hem dillere pelesenk olacak o şarkılar neden yazılmıyor. Daha yaz bitmedi Demet Akalın ve Derya Uluğ'dan bir hit bekliyorum.

<p>İçişleri Bakanı Yerlikaya'dan yapılan açıklamada 'Akaryakıt Kaçakçılığına yönelik 46 ilde eş zama

Akaryakıt kaçakçılığına yönelik 46 ilde eş zamanlı operasyon

Günün en çok paylaşılan fotoğrafları (29 Kasım 2023)

Malatya'da sonbahar tüm renkleriyle kendini gösterdi

22 kuyudan günlük 27 bin varil petrol çıkıyor! Her gün yeni bir rezerv keşfediliyor