• $ 6,7064
  • € 7,5205
  • 372.239
  • 108097
Haber hattı
0530 708 54 54
Haber hattı
0530 708 54 54

Ya çocuklar duymazsa…

Pınar Altuğ ve Tamer Karadağlı, kariyerlerinin dönüm noktası olan ‘Çocuklar Duymasın’ dizisinden başka ses getiren hiçbir projede yer almadı. İlk macerasına 2002 yılında başlayan dizinin farklı versiyonlarıyla ekranda boy gösteren ikili, bu kez üçüncü bir denemeyle yine aynı karakterle seyirciyi selamlayacak. Pınar Altuğ ve Tamer Karadağlı için reklam oyuncusu diyorum. Çünkü her iki isim de sadece bir markanın ya reklam yüzü ya da sesi oldu. Pınar Altuğ, sunuculuk ve yemek programı yaptı. Ama belli ki başka hiçbir tutan dizide yıllardır olmamaları, yapımcılar tarafından tercih edilmemelerinden kaynaklanıyor olabilir. Diziye tekrar şans verilmiş ama üzerinden yıllar geçtikten sonra dizilerin başka senaryolarla ekrana yeniden getirilmesinin çok da başarılı olmadığının birçok örneğini gördük, görüyoruz. Yıllar sonra tekrar aynı diziyle ekrana dönmek büyük risk. Umarım bu üçüncü deneme de Pınar Altuğ ve Tamer Karadağlı için hüsran olmaz. Çocuklar büyüdü. E tabii ki kendileri de yaş aldı. Şimdi torunlarla dolu bir “Çocuklar Duymasın” izleyeceğiz.

Bu aşkı ne zaman kabul edeceksiniz?

Şeyma Subaşı sanki bugün hayatımıza girmiş gibi tepkiler, eleştiriler, sürekli bir küçümseme havaları… Acun Ilıcalı ve Şeyma Subaşı bu ilişkiyi gizli yaşamış da herkes yeni öğreniyor gibi tepkiler… Şeyma 27 yaşında genç bir kadın... Acun Ilıcalı’yla birlikteliğinden bir de sevimli mi sevimli Melisa isminde kızı var. Ve şimdi evleniyorlar. Belki de ilk defa bu kadar özgür ve rahat ilişkilerini yaşıyorlar. Ortada gerçek bir aşkın olduğu o kadar belli ki. Acun tam da olması gerektiği gibi Şeyma’ya her durumda arka çıkıyor. Ruh eşim diyorlar birbirine. Ne yaparsan yap, sen her halinle kabulümsün diyen bir adam Acun… Bundan ötesi yok. Ama hâlâ bu gerçeği kabul edemeyen bir kesim var. Peki umurlarında mı? Sanmıyorum. Şeyma belli ki Acun tarafından her haliyle onaylanmış. Güveniyor, seviyor, saygı duyuyor. Keşke şu kıskançlık, hasetlik, fesatlıklardan herkes kurtulsa da mutluluklar dilemeyi bilse.

Murat Boz’un yeni senaryosu ne olacak?

Aslı Enver ve Murat Boz. Gündemimizi bir dakika boş bırakmayan yeni popüler çiftimiz. İlk önce film gibi bir ihanet izledik. Eser Yenenler’in evinde aldatılma gecesine dair fotoğraflar, Nihal- Bahar Candan kardeşler derken sonrasında ikiliden 10 gün önce ayrılmıştık, ortada bir ihanet yok açıklamaları vs… Arada Aslı Enver’in Özcan Deniz’le birlikte olduğuna dair dedikoduların çıktığını da unutmamak gerekir. Sonrasında kısa bir sessizlik ve inzivaya çekilme… Ve mutlu son… Bayram tatilinde Bodrum’da barışma pozları… Fahriye Evcen ve Burak Özçivit’in düğününe katılarak geçmişe sünger çeken mutlu bir çift tablosu… İkilinin şimdiki son durağı ”Kardeşim Benim2” filmi. Hani aşklarının start aldığı film… 24 Kasım’da vizyona girecek yapımın çekim öncesi senaryosu böyleydi. Şimdi kendilerinden yeni senaryolar bekliyoruz.

CHP'li meclis üyesi 'çekme tokadı yersin' dedi, yanındaki kişi zabıtaya yumruk attı

CHP'li meclis üyesi 'çekme tokadı yersin' dedi, yanındaki kişi zabıtaya yumruk attı

Yunus Emre Acun Ilıcalı'yı delirtti: Delikanlılık yapmak istiyors

Yunus Emre Acun Ilıcalı'yı delirtti: Delikanlılık yapmak istiyorsan mahallende yap!

İnci kefalinin 'zorlu yolculuğu' normalleşme süreciyle renklendi

İnci kefalinin ''zorlu yolculuğu'' normalleşme süreciyle renklendi

Anbean görüntülendi! Onlarda normal hayata döndü

Anbean görüntülendi! Onlarda normal hayata döndü