İstanbul
  °C
İl Seç

HAVA DURUMU

Yaşadığınız şehrin günlük hava durumunu görüntüleyin

  • 4.6474
  • 5.4777
  • 193.06
  • 103.327

Tarkan hâlâ megastar mı?

Martın ilk haftasından itibaren Tarkan, New York ve Los Angeles konserleriyle gündeme oturdu. Fakat sanatçının konser haberinden çok bugüne kadar fazla kullanmadığı Instagram hesabına yüklediği fotoğraflar konuşuldu. Özellikle yatak pozu bir kesim tarafından yadırgandı. Zaten eleştiriler karşısında Tarkan fotoğrafı da hesabından hemen kaldırdı. Tarkan, starlık projesini şimdiye kadar sosyal medyada var olmayarak, kimseye cevap vermeyerek ve karşı tarafı muhatap almayarak yönetti. Sadece senede verdiği sayılı konser programları dışında özel hayatını hep gizli yaşadı. Ama belli ki şu an Tarkan’a başka bir strateji izletiliyor ve her gün haberlerini ve konserlerini sanal âlemde duyuruyor. Buraya kadar her şey tamam da madem sen bir starsın, o fotoğrafı yüklerken bakacaksın, düşüneceksin, fotoğrafın altına yazdığın yazıya da dikkat edeceksin. Milyonlar tarafından takip edildiğini, en ufak hatada eleştiri yağmuruna tutulacağını önceden hesaplaması gerekiyordu. Tamam bunu hesaplayamadınız ama en yanlışı da Tarkan gibi bir starın o resmi Instagram hesabından silmesi ve kaldırması oldu. Özel hayatı her zaman merak edilen Tarkan’ın bu yeni stratejisini pek sevemedim. Hem iş hem de özel hayatında kontrolü elinde tutan Tarkan, bana göre daha doğru hareket yapıyordu. Tarkan bir konser sanatçısı ve bu işi Türkiye’de sahne anlamında yapanlardan en iyisi… Ama hâlâ bir dünya starı olamadı. Amerika’da verdiği konser serisi de başarılı geçti ve salon tıklım tıklım doluydu ama tüm salonu Türkler dışında dolduran var mıydı o konu tartışılır. Tarkan’a bu yeni yolda başarı dilemekten başka yapacak bir şey yok. Bakalım bizi daha sosyal medyada hangi fotoğraflarla karşılayacak.

‘Baba’ film geliyor!

Aramızdan 3 Mart 2013 tarihinde ayrılan sevgili Müslüm Gürses, vefatının 4. yılında da sevenleri tarafından unutulmadı. Sanatçının hayat arkadaşı Muhterem Nur ve hayranları mezarı başında kendisini andı ve dualar etti. Muhterem Nur, Müslüm Gürses’in hayatını anlatan bir film yapmak istediğini ve senaryonun hazır olduğunu söyledi. Bu işe eminim ki en çok Müslüm Baba hayranları sevinecek. Çünkü Müslüm Gürses’in kendine özel ve onu hiçbir zaman bırakmayacak bir kitlesi olduğu gerçeği tartışılmaz. Kendisini rahmet ve sevgiyle anıyoruz.

Senaryo mu kadro mu önemli!

‘İstanbul Kırmızısı’ ilk üç günde 160 bin 630 kişi tarafından izlendi. Yapımda Halit Ergenç, Tuba Büyüküstün, Mehmet Günsür ve Nejat İşler gibi sektörün önde gelen dört ismi, bir de filmin yönetmeni Ferzan Özpetek olunca, beklenti yüksek oluyor. Gişesine de garanti gözüyle bakıyorsun. Vizyona girdiği ilk gün sadece bu isimlerin hatırına sinemaya gidecek çok insan vardı. Filmi henüz izleme şansım olmadı. Ancak film eleştirileri ve ilk 3 günde gelen gişe sonuçları gösteriyor ki film izleyiciyle buluşmayı başaramadı. Çoğu sinemasever senaryoyu eleştirdi ve filmin akılda kalıcı bir senaryosu olmadığını söyledi. Bu kadar sağlam bir oyuncu kadrosuna rağmen film beklentilerin çok altında kaldı. Film aynı zamanda İtalya’da 2 Mart tarihinde de Rosso İstanbul adıyla vizyona girdi. Bizimkilerin aksine İtalyan basını filme övgüler yağdırdı. Yapım, İtalya’da genelde en çok izlenen 5. film, ilk 3 günde ise İtalya yerli yapımları arasında 2. olmuş. İzleyelim ve görelim filmin Türkiye de akıbeti ne olacak?

Instagram: @bariskocaoglu
twitter: @bariskocaoglu66

Manchester United´in yıldız futbolcusu Paul Pogba umreye gitti. Yıldız futbolcu Kabe´den çektiği bir

Paul Pogba Kabe´den milyonlara böyle seslendi

Günün en çok paylaşılan fotoğrafları

'Bayrama kadar 860 milyon lira destek vereceğiz'

Damat Caner Toygar milletvekili adayı olabildi mi şoke etmişti!

En Çok Okunanlar