• $13,5949
  • €15,319
  • 778.624
  • 1981.04
26 Kasım 2021 Cuma

Sosyal medya kurbanı Ezgi Mola

Ezgi Mola; geçen haftalarda asansörde ayağının sıkıştığı ve bacağının koptuğu haberlerine haklı bir isyanda bulundu. Annesinin bu haberi duyunca bayıldığını ve hüngür hüngür ağladığını da belirtti. Ama bu haberlerin hiçbiri inanın bir gazete ve magazin sayfası haberi değil. Bir deli bir kuyuya taş atıyor, ayıkla ayıklaya bilirsen. Sosyal medya o kadar kötü bir hale geldi ki her gün ya birini öldürüyorlar, ya kaza haberleri ... Bu haberleri sanatçıların fanatik fanları yapıyor çoğu zaman. Her olayda magazincileri suçlamayın. Sosyal medyada çıkan her haber doğru değil. Biz gazeteciler, hiçbir haberi onaylatmadan yayınlamayız çünkü.

ÜNLÜLER 'KRİPTO' KISKACINDA

Kripto para işi öyle bir hale geldi ki, sosyal medyada ünlülerin birçoğu bu firmaların ve paralarının tanıtımlarına başladı. Daha da artarsa şaşırmayın! Artık ürün tanıtımı yapan firmalar dışında kripto para çıkaranlar, ünlülerin peşinde. Twitter ve İnstagram'da bir paylaşım için 20 bin-100 bin TL arası teklif yapılıyor. Sektörde, kripto para reklamı almak için kadın ve erkek sanatçılar sırada açıkçası.

ASLI ENVER'İN 1 MİLYONLUK AVANTAJI

Aslı Enver, 20 gün önce kendini ödüllendirip Mercedes EQC 400 ful elektrikli araba almıştı.. 1.250 milyona aldığı arabanın değeri, piyasada olmaması da dikkate alınınca şu an 2.250 milyon oldu. Aslı'nın aşkta yüzü bir türlü gülmedi ama maddi açıdan büyük şans geldi bu araba ile birlikte. Bir nevi aracın bitmesinin ve ülkemizde olmamasının avantajını gördü.

<p>Diyarbakır'ın Silvan İlçesi'ne bağlı Usluca  Mahallesi'nin büyük bir bölümü baraj suyu altında ka

Servis yok, kayık var

AFAD'dan Afganistan'daki ihtiyaç sahibi 2 bin aileye gıda yardımı

Antalya'yı fırtına vurdu! Dev dalgalar oluştu, ağaçlar devrildi

1,5 ton skunk ele geçirildi