• $16,9754
  • €17,5157
  • 982.897
  • 2403.84
2 Mart 2017 Perşembe

Sinemanın galibi Recep İvedik 5

Filmi galada izleyen biri olarak beğendiğimi söyleyebilirim. Şahan Gökbakar’ı başarısından dolayı tebrik etmekten başka yapacak bir şey yok. Zaten gişede ilk 4 günde gördüğü yoğun ilgiyle seyirci hakkını verdi. Recep İvedik 5 kendi rekorunu kırdı. İnsanların sinemalarda bilet kuyruğuna girdiği, yer bulamadıkları için geri döndükleri haberleri bu rekorun çok normal olduğunun ispatı. 22 Şubat tarihinde Hollanda’da hafta sonu en çok izlenen film olduğunu, Hollanda gazetesinin manşetinden verdiği haberini yayımladı Şahan Gökbakar. Demek ki bu gişe rakamı Avrupa izleyicisiyle de birleşince daha çok yükselecek. Her dönemde yoğun eleştiri alan Recep İvedik filmleri yine eleştirilecek belli bir kesim tarafından muhakkak ama artık biraz da alkışlamayı öğrenmenin zamanı gelmedi mi? Demek ki insanlar bu filmi izlemekten keyif alıyor, filmden çıkan herkes mutlu bir gülümsemeyle ayrılıyor. Amaç insanları güldürmek ve biraz da günlük hayatın stresinden 2 saat de uzaklaşmasını sağlamaksa Şahan bunu çok iyi başarıyor.

Televizyonun galibi Survivor!

Bu hafta yine Survivor da hareket bitmedi. Acun Ilıcalı acil durum konseyi yaptı ve 1 yarışmacının artık Survivor da olmayacağını açıkladı. Yarışmacılardan Eser West ( geçen seneki ‘Kısmetse Olur’un damat adayı) bu mücadelede açlıkla savaşamadığını ve sinir patlamaları yaşadığını son dönemde agresif tavırlarıyla göstermeye başlamıştı. Psikolojik savaş ile açlık savaşı birleşince bu şartlara dayanamayacağını bildirerek yarışmadan ayrılma isteğini iletince, hiçbir yarışmacıya yemek konusunda ayrıcalık yapılamayacağından ötürü diskalifiye edildi. Bu sene Survivor ciddi şekilde sert başladı. Belki de uzun yılların en zor Survivor’ı yaşanıyor. Acun Ilıcalı tüm yılların en güçlü Survivor kadrosunu kurduklarını zaten açıkladı ve bu zor yarışta daha çok kavga, gürültü, sakatlık, hırs savaşlarına şahit olacağız. Bu senenin şampiyonunu şimdiden bu kadro arasında söylemek zor ama reytinglerin şampiyonu yine SURVIVOR.

‘Biraz Pop Biraz Sezen’

Uzun bir aradan sonra iyi ki Sezen Aksu bu albümü yapmış. ‘Biraz Pop Biraz Sezen’ albümü içine işliyor insanın. Albümde hit çok, herkesin bir favorisinin mutlaka olacağı bir albüm. Şarkılar dinlendikçe daha çok dile dolanıyor. Bu da Sezen farkı... Popun kraliçesi unvanını en çok hak eden kadın… Benim favorim ‘İhanetten Geriye Kalan’. Şimdiden efsane oldu. İkinci favorimse ‘Canımsın Sen’. Albüm alınır.

Yeşilçam’dan acı haber

Sinemaya yıllarını vermiş yapımcı ve yönetmen Melih Gülgen, 21 Şubat akşamı aramızdan ayrıldı. Yeşilçam’dan bir kişi daha hayatımızdan eksildi. Kendisi yıllarca Yeşilçam filmlerini yönetti. Kadir İnanır’ın birçok dizisinde yönetmenlik yaptı. Çok severdim. Tüm Yeşilçam sinemasına emeği geçen herkesin başı sağ olsun.

<p>Cenk Torun, Çılgın Bediş dizisindeki Oktay rolü ile tanınıp  sevilmişti. Cenk Torun'a Çılgın Bedi

Çılgın Bediş'in Oktay'ı Cenk Torun yıllardır yanlış bilinen gerçeği açıkladı

Fatih'in kılıcının aynısı yaptı! Yurt dışından gelen taleplere yetişemiyor

Türkiye'de 500 bin TL altında alınabilecek otomobiller! Listeler güncellendi

İçmeler köyünde yaşam normale dönmeye başladı