• $8,6901
  • €10,3822
  • 498.159
  • 1406.16
12 Kasım 2017 Pazar

Şener Şen kolay olunmuyor

Biz şanslı bir nesiliz… Şener Şen gibi ustaların filmlerini izlemek bize nasip oldu. Şimdi de yeni nesil onların filmlerini en azından izleme şansı buluyor. Bu hafta vizyona giren ‘Yol Ayrımı’ filmini merakla bekleyenler olduğundan eminim. O kadar çok dizi ve sinemada yaşanan, reyting ve gişe uğruna yapılan saçma sapan projeler var ki, bu projelerin arasında usta oyuncuları uzun zaman sonra ekranlarda görmek ayrı bir mutluluk oluyor. Şener Şen kolay olunmuyor diyorum. Çünkü kendi mütevazı hayatı içinde sanatını, hayatını idame ettirerek de çok büyük olabilmenin en güzel örneklerinden biri kendisi. Şimdiki aktörlerin ders alması gereken bir hayat yaşıyor. Bugüne kadar yapılan tutmamış hiçbir film ve dizisi yok. Ama usta sanatçı olunca, kalite ve mütevazı kişilik de birleşince hep ayrı bir yerde oluyorsun işte bu ustalar gibi. Bence çok özlenmişti ve eminim çok güzel bir film izleyeceğiz. Umarım yakın bir zamanda yine çok güzel bir dizi projesinde de ekranlarda görürüz.

Popun polemik kraliçeleri

Bitmek bilmeyen bir kavga... Yıllardır, sosyal medya üzerinden birbirine sataşmaların, laf sokmaların sonu olmayan bir kavga. İkisi de pop müziğin tartışmasız en çok albümleri satan ve dinlenen şarkıcıları. Ama artık bu kavgalar dalaşmalar kabak tadı verdi. Çünkü olay zaman zaman çirkin boyutlara gidiyor. Ne ara bu kadar nefret ettiler, ne yaşadılar birbirleriyle bilinmez ama artık hiç tahammülleri kalmadıkları kesin ikisinin de birbirine. Biz beklemiyoruz en yakın dost olmalarını ama tatlı rekabet iyidir her zaman. Böylesi artık işlerinden çok bunlarla anılmalarına sebep oluyor her ikisinin de. Bir yerde dur demeliler. Bu işi Hülya Avşar, Gülben Ergen’in kendisine rakip olarak gösterildiği dönemde çok güzel yönetmişti. Ama Hande ve Demet bu işi tatlı tatlı yapmayı beceremedi. Kim haklı kim haksız davası değil artık bu. Bayağı iki kanlı bıçaklı düşman olma yolundalar. Bana sorarsanız bir an önce artık birbirinize laf söylemeyi bırakın. Sadece müziğinizi konuşalım.

ARDA VE AYNI NAKARAT

Arda Turan ve Aslıhan Doğan aşkı yılan hikâyesine döndü gerçekten. Birkaç ay önce yazmıştım. Son barışmalarına ithafen ‘Evlen gitsin’ demiştim. Evleneceklerini beklerken ayrılık haberi gelmişti. Şimdi 2,5 ay aradan sonra tekrar barıştıkları haberi geldi. Bu ilişki artık her ikisi için de yolun sonu olmalı. Bir küs bir barışık devam ediyor. Arda da bilmiyor ne yaptığını bence. Aslıhan Doğan evlenmek istiyor o kesinde bu ilişki evlilikle sonuçlanır mı muamma. Çünkü Arda bunu hep yapıyor. Daha önceki ilişkisi de bir küs bir barışık yıllarca sürdü ama evlilikle sonuçlanmadı ki orada bir nişan olmuştu. Yani Arda gibi adamların hayatı zor ama hayatındaki kadınların işi daha da zor o kesin.

Zehra’nın bahtsızlığı!

Zehra Çilingiroğlu, Hülya Avşar’ın kızı olmanın avantajları kadar dezavantajlarını da yaşıyor şüphesiz. Daha 1 aydır trafiğe çıkan Zehra bir taksiye çarpıyor ve kameralar peşinde. Taksici de peşinde olunca daha ilk kaza tecrübesini kameralara yakalanmanın şokuyla yaşamış oldu genç kız. Ama çok samimi geldi bana görüntüler. Sakin tavrı ve evet bir aydır araba kullanıyorum ve herkesin başına gelebilecek bir şey, bu gayet normal deyip sinirlenmeden, kameralara da açıklama yapması. Başka bir ünlü olsa, orada neler yaşanırdı, neden beni çekiyorsunuz diye bağırmalar, kaçmalar vs olay olurdu. Hep böyle samimi kal Zehra.

<p>Hiç olmayacak bir şeyi aklınızdan geçirdiğinizde  gerçekleştiği oldu mu? Cevabınız evetse muhteme

Pygmalion etkisi nedir?

400 bin hanenin enerjisi buradan karşılanıyor

Adana'da suç örgütü soruşturmasında 32 şüpheli hakkında yakalama kararı çıkarıldı

Türkiye'de bir ilk! İstanbul Havalimanı'nda hizmet vermeye başladı