• $9,6153
  • €11,2367
  • 553.564
  • 1479.93
27 Eylül 2019 Cuma

Ortaç boşanma konusunda haklı çıktı!

Serdar Ortaç; eski eşi Chloe Loughnan'dan boşandıktan sonra yaptığı açıklamayla olaylara farklı bir bakış açısı getirmişti. Ortaç, “Boşanmaların tadı kaçtı. Bence boşanmalara bir çözüm bulmaları lazım. Haddime değil ama benim fikrim şu yönde, mahkeme boşanmak isteyen çifte, git bir sene sonra gel diyecek ya da 6 ay sonra gel diyecek. Çift, bir hışımla, gazla, sinirle karar verdiği zaman verdiği kararı düşünmesine fırsat verilmesi lazım. Aileler bu kadar çabuk yıkılmamalı. Bana göre 1 sene veya 6 ay sonra gelin demeleri lazım. Şiddet ve aldatma gibi ciddi vakalar olmazsa’ demişti.

Ortaç’ın bu sözlerine en yakın örnek hafta içi Burcu Kıratlı ve Sinan Akçıl cephesinden geldi. 20 gün önce boşanan çift bu hafta tekrar barıştı.

Gençler bir hışımla boşanıyorlar, sonra pişman oluyorlar. Bu fevri kararlarda hem kendilerine hem de ailelerine büyük üzüntü veriyor. Mahkeme de ne yapsın. Öyle bir hırsla davalar açılıyor ki, hakimlerde ilk celsede boşuyor. Yeni nesil biraz sabrı öğrendiği gün hayatları da çok farklı olacak.

AJDA GÜZELLİK TİCARETİNE BAŞLIYOR

Ajda Pekkan; güzelliği ile her devrin kadını. Yıllardır güzelliği, bakımlı halleriyle herkesi kendine hayran bırakan Ajda, şimdi bu sırlarını paylaşmak İçin bir güzellik merkezi açıyormuş. Bugüne kadar ticaretten uzak kalan star, güzellik merkezinde kararlıymış. Ajda bu işe girerse birçok merkezin işi zor. Çünkü Ajda’ya ait bir güzellik merkezine gitmek isteyenlerin çok olacağından eminim!

GÜLBEN’İN YOLCULUĞU DEVAM EDİYOR

Gülben Ergen, öyle güzel bir yola çıkmıştı ki yıllar öncesinde “Çocuklar Gülsün Diye”… O yolculuk onu 39. okul açma yolunda Diyarbakır - Bismil’deki Aralık Köyü’ne götürdü. Okul öncesi eğitim için yapılan bu projenin 40’ıncı okulu da Denizli’de açılacakmış. Dernek Türkiye’nin farklı bölgelerinde yaşayan çocukların okul öncesi eğitim olanağından faydalanması için anaokulu açmaya devam ediyor. Ve bu okullarda birçok çocuk eğitim alarak okul öncesi eğitimin en önemli aşamasını almış oluyorlar. Valla bravo Gülben… 41. okulunda 41 kere maaşallah diyelim ve daha nicelerine...

<p class='MsoNormal'>Fatih'te arıza yapan İETT otobüsü, vatandaşlar tarafından  yaklaşık 300 metre i

İETT otobüsü arızalanınca 300 metre itildi

Nesli tehlike altındaki şah kartal, Ankara'da tüfekle vuruldu

Tavşanlı Höyük'te bölgenin 'endüstrileşmiş ticaret merkezi' olduğuna dair bulgulara ulaşıldı

Kesilen ağaçtan bir anda kan akmaya başladı!