• $16,9823
  • €17,499
  • 984.448
  • 2403.26
5 Mart 2017 Pazar

Nikâhta keramet vardır derler

Neredeyse bir ay olacak Tolgahan Sayışman ve Almeda Abazi’nin evliliğinin üzerinden geçen zaman. Los Angeles’ta evlendikten sonra pek sesleri solukları çıkmıyor çiftin.Peki bu sürede neler yaptılar?Öğrendiğim kadarıyla Amerika’nın altını üstüne getirmişler.Warner Bros. stüdyolarından Disneyland’a kadar birçok yeri, aileleriyle birlikte gezmişler.

Oscar’a damga vuran “La La Land” filminin setinden Friends setine kadar bilinen yerleri gitmişler. Yeni evli çift, önceki gün de Sayışman’ın ailesiyle birlikte San Diego’ya gitti. Almeda, Tolgahan’ın ailesi tarafından çok seviliyor. Oyuncunun babası da annesi de Almeda diyor başka bir şey demiyor. Balayı bitmek üzere ama. Çünkü nisan ayında Tolgahan Sayışman’ın Bade İşçil’le başrol oynadığı “Eski Sevgili” filmi vizyona girecek. Gala ve promosyon çalışmaları için dönmeleri gerekiyor. Sayışman, kısa bir süre sonra da yeni dizisi için çalışmaya başlayacak. Almeda Abazi de TV için teklif üstüne teklif alıyor.Çiftle ilgili son bilgi şu: Birlikte bir reklam kampanyasında yer alacaklar. Teklifi getiren bir mobilya markası. Eğer anlaşma sağlanırsa, 2017’nin ikinci yarısında genç çifti billboard ve ekranda bol bol göreceğiz.
Evlilik bereketli geldi kısacası...Boşuna nikâhta keramet vardır dememiş atalarımız.

Kanal D’nin hatası

Kanal D’de yayınlanan “Renkli Sayfalar” programında yaklaşık üç hafta önce sunucu değişikliği oldu. Gülşen Yüksel ve Müge Dağıstanlı’nın sunduğu program, başka isimlerle ve biraz da formatı değişerek aynı isimle ekrana geliyor.
Üç haftalık reytingler baz alındığında, yapılan değişikliğin seyirciye iyi yansımadığı görülüyor.Evet sunucular ve formatlar değişebilir. TV dünyasının hızı malum.Ama yaklaşık 10 yıldır izleyici kitlesini oturtmuş bir program, format değişikliğine giderken çok iyi düşünmek gerekiyor.Ya bunun daha iyisini yapmalı ya da doğru isimlerle işe yeniden başlanmalıydı.Yeni programda Şule Zeybek, Lerzan Mutlu ve Dr. Aytuğ Kolonkaya ile magazinden biraz uzak, sosyal konuların işlendiği bir format sunuldu.Bu isimlerin her biri kendi alanlarında başarılı işler yapmış olabilir.Ama görünen o ki doğru isimlerin bir araya getirmek en azından reyting almaya yetmiyor.

Hülya Avşar sohbeti

Hülya Avşar, ekrana Star TV’de başlayan sohbet programıyla döndü. İlk konuk Acun Ilıcalı’ydı. Avşar, bu ‘masa başı sohbet’ işini iyi yapıyor. Konuğuna ne yapıp edip sorulamayacakları sorup, almak istediği yanıtı da kıvrak zekasıyla almayı biliyor. Program cumartesi akşamları yayınlanıyor. Ama doğru bir saat ve gün mü, tartışılır. Survivor karşısında ne kadar direnir, program günü için bir revize gelir mi göreceğiz.

Benim Oscar’ım bu filme

Geçen hafta sonu izlediğim “Lion”, gerçek bir hayat hikayesinden uyarlanmış. Hikaye, oyunculuklar, özellikle küçük çocuk rolündeki Sunny Pawar muhteşemdi. Hindistan’da yılda 80 bin çocuk kayboluyormuş. Film, bu meseleye de dikkat çekiyor bir anlamda.

Instagram: @bariskocaoglu
twitter: @bariskocaoglu66

<p>Cenk Torun, Çılgın Bediş dizisindeki Oktay rolü ile tanınıp  sevilmişti. Cenk Torun'a Çılgın Bedi

Çılgın Bediş'in Oktay'ı Cenk Torun yıllardır yanlış bilinen gerçeği açıkladı

Fatih'in kılıcının aynısı yaptı! Yurt dışından gelen taleplere yetişemiyor

Türkiye'de 500 bin TL altında alınabilecek otomobiller! Listeler güncellendi

İçmeler köyünde yaşam normale dönmeye başladı