• $16,3158
  • €17,4671
  • 972.819
  • 2418.1
10 Mayıs 2019 Cuma

Nafaka süreleri kimlere yaradı

Nafaka düzenlemesinde sona yaklaşılıyor. Kısa süreli evliliklerde en az iki yıl, uzun süreli evliliklerde ise nafaka, evlilik süresine göre belirlenecek. Hal böyle olunca gözler nafaka ödeyen ünlü isimlere çevrildi. Tabii ki ilk başta herkes gibi Acun Ilıcalı’dan boşanan Şeyma Subaşı aklıma gelmedi değil. Subaşı aylık 125 bin TL nafaka alıyor. Yaklaşık bir sene evli kaldılar. Yeni yasaya göre Şeyma, bir senelik nafakaya sahip olacak. Nafakayla geçinen kadın imajından da tamamen kurtulacak. Ancak böyle konforlu bir hayat yaşar mı orası muamma… Bir diğer olaylı boşanma davamız ise Caner Erkin ve Asena Atalay arasındaydı. Çünkü ikili arasında nafaka savaşı yaşanıyor. Aylık 10 bin TL nafaka alan Atalay bu rakamı beğenmeyip 50 bin TL istiyor. Eminim ki bu kanunla Erkin rahat bir nefes alacak. Bugüne kadar 4 kadınla evlenen ve bu evliliklerden 2 kızı bir oğlu olan Mehmet Ali Erbil de eski eşlerine 35 bin TL nafaka ödüyor.

Gerçi Mali, nafaka ödemeyi hiçbir zaman sorun olarak görmedi. Yani anlayacağınız ünlü babaların ne kadar nafaka ödeseler de çocuklarını asla mağdur etmeyeceklerini çok iyi biliyoruz.

3-5 güne bunu da unuturuz

Yazmak istemesem de, insan sinirleniyor. Bu ülkede çok şeyin unutulduğu doğru. Ama Kerimcan’ın yaptığı gibi hiç bu kadar aleni bir şey yaşanmadı. En azından kimse bile isteye böyle bir video paylaşmadı. Ayrıca bir aile düşünün; baba çıkıp “O 24 yaşında daha delikanlı” diye açıklamalar yapıp aklımızla dalga geçiyor. Sokağa çıkmaya utanılacak bir olayda ailecek oturup yapılan yorumlarına güldüğünü açıklayan bir enişte var. Yani Kerimcan bu durumda ailesine nazaran düşünüp taşınıp en azından özür diledi diyecek duruma geldik. Umarım bu tarz insanlara bu ülkede daha fazla prim vermeyiz.

Kenan kendinden mutlu değil mi?

Sosyal içerik platformu Onedio, hafta içi takipçilerine ‘Ünlü biriyle yaşadığınız en acayip anıyı bizimle paylaşın’ dedi. Sonrasında herkes tek tek döküldü. Takipçiler Yıldız Tilbe’den Tarkan’a, Barış Manço’dan Beyazıt Öztürk’e kadar birçok ünlü isimle anılarını komik bir o kadar duygusal bir şekilde kaleme aldı. Yorumlar beni çok güldürdü. Özellikle içlerinden birinin anısı vardı ki sizinle de paylaşmak istiyorum. Bir takipçi Kenan İmirzalıoğlu’yla karşılaşmasını aynen şu şekilde aktardı: “Yıllar önce İmirzalıoğlu’nu gördüğümde “Sizi 2’nci kez görüyorum, çok mutluyum” dedim.

Oyuncunun cevabı: Ben de kendimi aynada her gün görüyorum ama hiç mutlu değilim.”

Yerli Madonnalar düşünsün

Pop müzik denilince 7’den 70’e herkesin bildiği en önemli isimdir Madonna. Geçmişin en çılgın kadınlarından biri olan Madonna 6 çocuk annesi ve 13 yaşında çocuklarına cep telefonu verdiği için ilişkilerinin nasıl koptuğunu anlatıyor. Klasik tüm anneler gibi o da şikayetçi bu durumdan.

Cep telefonundan sonra çocuklarının nasıl değiştiğini ve görsellere boğulup, kendilerini diğer insanlarla kıyaslamaya başladıklarını gözlemlemiş. Bunu bu devirde yaşamayan aile var mı sanmıyorum ama ünlü çocukları olunca durum daha bir farklı oluyor. Çocuklarına mutlaka meslekleri hakkında ileride bir sorun teşkil etmemesi için konuşmaları gerekiyor. Yoksa şöhretin büyüsüne kapılıp şımarabilirler.

Bizim pop starlarımız da şimdiden çağa ayak uydurarak çocuklarının eline cep telefonu verdiler. En yakın örnek de Demet Akalın’ın kızı Hira. Instagram’da paylaşımlara başladı bile.

<p>Son dönemlerde teknoloji dünyasına damgasını vuran gelişme, ofise dönüş kararını protesto eden Ap

Çeviri yapabilen gözlük tanıtıldı | TeknoZone #26

Eşek arısının fare avı dehşete düşürdü! Saniye saniye kaydetti

Selçuk Bayraktar'ın kumanda ettiği MiG29 ile kol uçuşu yaptı! AKINCI TİHA'nın Azerbaycan'daki ilk uçuşu

Turistler için cazibe merkezine dönüştü! Çölün ortasında kuruldu