• $17,9475
  • €18,4334
  • 1038.13
  • 2864.25
29 Ekim 2017 Pazar

Meryem ya çok saf ya da çok akıllı!

Meryem Uzerli’nin keşke yapmasaydın bu açıklamaları dedirten röportajı… Bir şeyhin ünlü bir oyuncuyla yemek yemek istemesi üzerine konuşulurken ‘Bana da böyle bir teklif geldi ve gittim’ açıklaması… Evet! bu teklifi geri çevirmemiş ve gitmiş. Oradan aldığı parayı da bağışlamış. Çünkü bu bir iş değil, çalışmamış ve sadece bir akşam yemeği yemiş. Bağışlamasının nedeni de buymuş. Şimdi sevgili Meryem, bu açıklamalardan sonra senin hakkında tek bir düşünce geliyor insanın aklına… Bu kız ya çok saf ya da çok akıllı. Normal şartlarda bu soruya ‘etik prensiplerim var’, ‘hassas bir insanım, en azından bana böyle bir teklif gelmedi’ ve ‘gitmezdim’ demesi gerekirken, durumu gayet normal bir şekilde cevaplamışsın. Gerçekten çok enteresan… Böyle bir soruyu yanıt vermesen bugün gündeme gelmezdin. Başardın ve şu anda seni konuşuyoruz. Bir de işin sanatçı kısmı var ki, bence bu yüzden siz dünya starları arasına giremiyorsunuz. Bir şeyhin yemek yemesi için önerilen isimler arasında kalıyorsunuz. Hangi dünya starı, bir şeyhin ayağına gidip yemek yer? İlla bir sosyal sorumluluk projesine yardımcı olmak istiyorsan, bunun için senin isminin olduğu her proje iş yapar zaten. Yani her haliyle talihsiz bir açıklama olmuş. Benden bir tavsiye bir daha konuşurken, on kere düşün ve konuş derim.

KASIM AYINDA DİZİ REKABETİ BİTMEZ

Kasım ayında sezona yeni başlayan ve eski sezondan devam eden dizilerin startı verildi. Ve nihayet merakla beklenen yayın günleri açıklandı. ‘Fi’ ulusal bir kanalda mı yoksa puhutv’de mi yayınlanacak derken Serenay Sarıkaya da diziyi merakla beklediğini ve yayım tarihini sorunca, yapım ekibi mecburen açıklama yapma gereği duydu. Serinin devamı olan ‘Çİ, 9 Kasım’da yayımlanacak. Bu gerçekten internetten yayınlanan bir dizi için en önemli başarı göstergesi oldu ve internet dizilerinin yakında TV projelerini sollayacağının göstergesidir. Diğer bir beklenen dizi de “Vatanım Sensin”. perşembe akşamları geçen sezon hiçbir dizi karşısında duramadı. Ve bu hafta ekranlara iddialı bir giriş yapan dizi de ‘Çukur’ oldu. Yapımda Aras Bulut İynemli ve Dilan Deniz Çiçek oynuyor. Yapım ‘Söz’ dizisini ilk yayayında geçemedi. Ama AB’de de ikinci olması büyük bir başarı… Ve diğer yeni dizide “Ufak Tefek Cinayetler”. O da Gökçe Bahadır, Bade İşçil, Mert Fırat, Ferit Aktuğ gibi dikkat çeken isimlerle bu hafta ekranlarda. Bakalım bu yeni diziler reytinglerde diğerlerinin arasından sıyrılabilecek mi? Çünkü ekranlarda şu an ‘Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’, ‘İstanbullu Gelin’ ve ‘Kırgın Çiçekler’ gibi tutan çok düzgün işler var. Bu arada Sinem Kobal’in dizisi ‘Yüz Yüze’nin akıbeti birkaç bölüm sonra belli olur.

SESSİZ SEDASIZ!

O boşanma sürecinde de yazmıştım. Tuba Büyüküstün ile Onur Saylak bu boşanma sürecini çok iyi, sessiz sedasız yürütenlerden diye .Ve görüyoruz ki; ortalık davalardan geçilmezken ünlüler arasında, boşanmasının ardından Umut Evirgen ile skandal ile başlayan ilişki bile çok akıllıca yürütüldü. Tuba Büyüküstün, bu konuda tartışmasız çok başarılı bir yol izledi. Ne ekranlara çıktı, ne konuştu ve şimdi de sular durulduktan sonra sevgilisinin elini tutup rahat bir şekilde yoluna devam ediyor. Onların da iki çocuğu var ve çifti bu yüzden tebrik etmek lazım. Her ikisi de aralarında boşanmalarına sebep ne olursa olsun, çirkin bir tablo bırakmadılar geçmişlerinde. Tuba’nın üstün aklı ve duruşunu herkes biraz örnek almalı.

<p> </p>

6'lı masa paralel bir YSK mı oluşturdu?

Sanki o değil bir başkası! Feride Hilal Akın'ın yaptırdığı estetik yok artık dedirtiyor

Stranger Things'in yıldızı Millie Bobby Brown sitem etti: Benim neyimden nefret ediyorlar?

'Şimdi Beşir düşünsün!' Aşk-ı Memnu'nun Cemile'si Pelin Ermiş'e kim 40 yaşında der ki...