• $15,9211
  • €16,8001
  • 928.142
  • 2394.83
10 Eylül 2017 Pazar

Kadının fendi erkeği yendi!

Bir yaz sezonuna daha veda ettik. Bu yazın hiç kuşkusuz starları kadın popçularımız oldu. Sezon boyunca erkek popçularımızı da ara ara beach’lerde gördük ama kimse kusura bakmasın kadın popçuların hızına hiçbiri yetişemedi. Bu yazın en çok çalışan popstarı kesinlikle Demet Akalın’dı. Bodrum, Çeşme ve Antalya arasında mekik dokudu durdu.

Ardından Gülşen geliyor ki, yeni bebeği olmasına rağmen sahneden hiç kopmadı. Sesi kadar plaj kıyafetleri de oldukça konuşuldu. Eşi Ozan Çolakoğlu’nun da yanında her daim oluşu ekip çalışmasının gücünü gösterdi.

Hadise, ablama ait dediği Bodrum’daki beach’de yaşanan olaylara rağmen yine de sahne almaya devam etti. Yeni albümünün ilk tanımını da burada yaptı.

İrem Derici o da dur durak bilmedi. Beach performansları dışında halk konserleri vs. her yere atom karınca gibi yetişti. Yazı tatil yapmadan geçirdi diyebiliriz.

Hande Yener’in eski yeni tüm şarkıları her daim her yerde çalındı, söylendi.

Bengü, güzel albüm yaptı, sessiz sedasız o da her yerdeydi.

Aleyna Tilki, bütün yaz onu konuştuk bir de yaşı tutsa kim bilir nerelerde konserler verecekti. Buna rağmen yeni şarkısı, gittiği konserler ve açıklamalarla kuşkusuz yazın yıldızları arasındaydı.

Ebru Yaşar, öyle bir albüm yaptı ki, pop şarkıcılarının arasından şarkılarıyla kendini ayrı bir yere taşıdı. Şarkıları, birçok single ve albüm çalışması çıkmasına rağmen en çok çalınanlar listesinde baş sırada yer aldı ve yer almaya devam ediyor. Sonuç olarak kadın popçular bu yaza damgasını vurdu. Erkek popçular bu yarışta maalesef geride kaldı.

Sinemada gişe savaşları

Bu yaz Türk sineması için yeni dönem film çekimleri haberleri gün aşırı geldi. Filmlerin çoğunun da çekimleri bitti. Şimdi tarih için gün sayıyorlar. Cem Yılmaz ‘Arif V 216’ filminin çekimlerini bitirdi. Filmde o kadar fazla iyi ve ünlü oyuncu var ki, sezonun en çok konuşulan ve merak edilen filmi olacağı kesin. Gişede de büyük rakamlara imza atacağından şüphem yok. Merakla beklenir.

Şafak Sezer de uzun aradan sonra sinema setlerine geri döndü. ‘Ketenpere’ adlı filmin çekimlerine start verildi. Bakalım gişe de aradığını bulabilecek mi? Bu zamana kadar yapmış olduğu tüm filmler gişede yüzünü güldürmüştü.

Gülse Birsel; dizilerdeki başarısı tartışılmaz. Her dizi uzun soluklu ve reyting rekorları kırdı. Hem senaryosunu yazıp, hem de oynadığı dizilerin başarısı ortada. Şimdi de senaryosunu kendisinin yazdığı ‘Aile Arasında’ filmine başladı. Demet Evgar, Engin Günaydın ve Erdal Özyağcılar’ın da başrolünde oynayacağı film merak konusu. Dizileri kadar iyi olursa gişede de rekor kırması imkansız değil.

Barış Arduç ve Elçin Sangu’nun başrolünde yer aldıkları ‘Aramızda Kalsın’ filmi için de çekimler başladı. Bu ikili, ‘Kiralık Aşk’ dizisinde başarıyı yakaladı. Bakalım sinema perdesinde de aynı sinerji tutar mı göreceğiz.

Hülya Avşar’ın kendi hayat hikayesini anlatıp, tek başına her şeyi üstlendiği ‘Selfie’ filmi var bir de. Yönetmenliğinden, senaryosuna, kamerasından ışığına kadar her şeyin Hülya Avşar’a ait olduğu film büyük merak konusu, şansı bol olsun.

Burak Özçivit’in Murat Boz ile başrollerini oynadığı ‘Kardeşim Benim 2’ filminin de çekimleri devam ediyor. İlk serisinde büyük bir başarı yakalayan filmin ikincisinde de başarılı olup olmayacağı merak konusu… Filmin iki kahramanının aşkları bütün yaz o kadar gündem konusu oldu ki bakalım aynı popülerlik gişede tutacak mı?

BAYRAM KIBRIS’TA YAŞANDI

Kurban Bayramı geldi gelecek derken başlamasıyla bitmesi bir oldu. Ama bu bayramın en hareketli yeri ne Bodrum, ne Çeşme, ne de Antalya oldu. Kıbrıs bayramda yine cıvıl cıvıldı. Ebru Gündeş, Serkan Kaya, Betül Demir, Gülben Ergen, Funda Arar, Erol Evgin, İrem Derici, Ferhat Göçer, Fatih Ürek, Sibel Can, Alişan, Volkan Konak, Ziynet Sali, Linet… Yani anlayacağınız bu bayram Kıbrıs’a yaradı ve hava- kara trafiği olmayan yer olarak en gözde bayram ziyafeti burada yaşandı.

<p> </p>

İsveç terör örgütü PKK'ya neden destek veriyor?

Perlit'e talep yağıyor! Dünyadaki rezervinin yüzde 75'i Türkiye'de

Çinliler sonunda bunu da yaptı! Kendi kendine giden yemek arabasıyla yemek hizmeti başladı

Bakan Kurum'dan Atatürk Havalimanı ile ilgili açıklama