• $9,616
  • €11,1908
  • 554.169
  • 1472.19
19 Ocak 2018 Cuma

İlişki yaşarken her şey paylaşılıyor, ya biterken?

Bu sorum tüm ünlü isimlere… Beraberlikleriniz güllük gülistanlık giderken, gittiğiniz yerlerde mutluluk pozları verirken, el ele kol kola ‘her şey yolunda’ mesajı verirken sizleri izliyoruz ya, peki biterken değişen ne oluyor? Herkesten köşe bucak kaçıyorsunuz. Hatta mekânların mutfak kapılarından çıkıyorsunuz. Israrla sizlere uzatılan mikrofonlara küçük de olsa bir açıklama yapmayı çok görüyorsunuz. Her şeyi bu kadar göz önünde yaşarken (sosyal medyada dahil) biten bir ilişki hakkında konuşmak neden bu kadar zor? Bunun örneğini son olarak Sıla- Ahmet Kural ilişkisinde yaşadık. Her iki isimde beraberliklerini saklamadı. Doğum günü kutlamalarını, birbirine aşkla bakan gözleri Instagram sayfalarında yayımladılar. Mikrofonlara çok özel açıklamalar yapıldı. Evleneceklerine kesin gözüyle baktığımız çiftimiz ani bir kararla ayrıldı. O da Sıla’nın Ahmet Kural’ın resimlerini sayfasından silmesiyle ortaya çıktı. Sonrası malum kameralardan kaçmalar falan filan… Acaba kaçmak sizi daha mı cazip kılıyor?

Aman Alişan dikkat!

Sevgili Alişan mutluluğunda kimsenin gözü yok onu baştan söyleyeyim. Belli bu sefer âşık oldun, mutlusun, gözlerinin içi parlıyor, yerinde duramıyorsun. Buraya kadar her şey güzel… Ama seni ekranlarda sadece oyuncu Buse Varol’la görmeye başladık. Müziğinden ve oyunculuğundan çok ilişkinle göz önündesin. Sevgilinle sürekli esprili videolar paylaşıyorsun. Tamam senin espirili kişiliğini, şakalarını da biliyoruz da bu kadar özel hayatını göz önünde yaşama derim. Üzülen taraf yine sen olursun... Bu arada albüm çalışmalarına hız verdiğini açıkladın. Sinan Akçıl’dan da bir parça aldın ki bu da iddialı olduğunu gösteriyor. Umarım şarkılarında aşkındaki enerjiyi yakalarız.

Başarının sırrı Yeşilçam

Arif V 216, ocak ayında en iyi açılış yapan film oldu… 2 milyon 874 bin kişi tarafından izlendi. Şu anda hâlâ vizyonda... Filmi izleyen biri olarak Cem yine akıllıca bir hamlede bulunmuş… Filmi tamamen Yeşilçam üzerine kurmuş… Zaten adı üstünde Yeşilçam, seyirciyi her zaman sinemaya çekmiştir. Hayatta olmamalarına rağmen Sadri Alışık, Zeki Müren, Ayhan Işık ismi bile seyirciyi sinema salonlarına yöneltmeye yeter… Hal böyle olunca bu başarının altındaki sır Yeşilçam demeden alamıyorum kendimi... Efsaneler ölmez boşuna dememişler.

<p>Futbol, sahaları aşıp evlerimizdeki televizyonlara, günlük  aktivitelere ve tabi ki son olarak oy

Neden PES Atarız?

Yıkamaya getirdiği halı servet değerinde çıktı

Mega lüks yat ''Lady Gulya'' Marmaris'te

Kanuni Sultan Süleyman tarafından yaptırıldı! Restorasyon çalışması sırasında şans eseri bulundu