• $32,5685
  • €34,9906
  • 2424.76
  • 9722.09
14 Aralık 2018 Cuma

Hollywood bir adım ötede!

‘Hakan: Muhafız’, Netflix’te tüm dünyayla birlikte bugün gösterime girecek ilk Türk dizisi...

Başrolünde oynayan Çağatay Ulusoy, bu anlamda, en genç Türk oyunculardan biri olma adına büyük bir adım attı dizi ve film sektörüne. United Talent Agency (UTA) ile de oyuncu olarak anlaşma imzalaması önemli bir adım oldu. Netflix ile 190 ülkede yaklaşık 130 milyon seyirciyle buluşma fırsatını yakalamak hem Çağatay için hem de Türk oyuncular için muhteşem bir fırsat olacak. Bu platform sayesinde belki de Hollywood hiç bu kadar yakın olmamıştı keşfedilmek için.

Çağatay’dan sonra belki de bambaşka kapılar açılacak, buradan dünyaya. Çağatay gibi birçok ünlü şimdi daha disiplinli, daha düzgün şekilde hem hayatlarına hem de kariyerlerine yatırım yapmak için daha çok çalışmalılar. Altyapılarının, yabancı dilin, fiziklerinin, görselliğin ne kadar önem taşıdığının şimdi herkes daha çok farkında. Dünya dizi-film sektörü çok fazla disiplin istiyor.

Bu disiplinle altyapısını şimdiden oluşturan birçok oyuncu için bu kapıların açılması artık mucize değilken ve hem görsel hem yetenek olarak bu kadar iyi gençlerimiz varken neden olmasın.

UFAK TEFEK ‘HAZİN SON’

Çok sağlam şekilde ekranlarda yerini alan ‘Ufak Tefek Cinayetler’ final yaptı. Böyle iyi çıkış yapan dizinin 2.sezonunda iyice saçmalaması, sürekli tekrarları, aynı konunun, cinayetin haftalarca kim tarafından yapıldığının gösterilmemesi, insanları aynı konuyla haftalarca oyalaması, seyircinin kumandayı eline alıp başka bir diziye geçmesine sebep oldu. Senaryo yetersiz kalıncada hazin son hazırlanmış oldu. Neyse ki tadında bırakıp, diretmediler final yapmamak için.

YOKLUĞUN HİSSEDİLİYOR

Mehmet Ali Erbil, bil ki çok seviliyorsun, bil ki çok özlendin, bil ki yokluğun çok hissediliyor. Çok uzun sürdü bu ayrılık. Gözler ödül törenlerinde seni arıyor. Sen ekranlarda olmadan kesinlikle ‘show’ adına yapılan her şey çok eksik. Sen o kadar herkesin hayatında ailesinden gördüğü birisin ki, herkes bir umut güzel haberlerini bekliyor. Ve eminim bu sevgi, bu dualar boşa değil. Sen bu enerjiyle tekrar ayağa kalkıp, bizi sevindirecek, güldüreceksin…

ALTIN KELEBEK'TEN NOTLAR

Türkiye’nin televizyon ve müzik adına yapılmış en önemli ödül törenlerinden biridir Altın Kelebek… 45.’si düzenlenen ödül töreni yine gündeme damga vurarak, güzel anılar bıraktı bize. Kimler yoktu ki gecede… İşte geceden notlar:

Sibel Can’ın geceye oğlu Emir ile katılması çok hoştu bir kere. Çocuklar gözümüzün önünde büyüdü ve şimdi annelerine kavalyelik yapıyor, ne güzel. Cem Yılmaz… Yine sahnede döktürdü bir de Defne Samyeli ile her yere artık bir çift olarak katılmaları tam not aldı benden. Aleyna Tilki… Bu kızda kesinlikle star ışığı olduğunu bu gecede izlerken bir kere daha net anladım. Hem sahne kostümü, hem şovu diğerleriyle arasındaki farkı tekrar ortaya koydu. Hele ki ağlayarak yaptığı konuşma yine herkesin aklını zorladı! Edis; bu çocuk kesinlikle işini doğru yapıyor dedirtti. Sahnedeki performans ve dans şov harikaydı. Doğru yoldasın Edis... Ebru Yaşar; Yıldız Tilbe’yi ödül için çağırırken öyle güzel şarkısıyla anons etti ki, tüm salona renk kattı, alkışları topladı.

Ve dev grup “Mazhar- Fuat- Özkan” müzik onlarsız olmaz, iyi ki varlar. Demet Akalın; yeni pop starlara ödülünü verirken yaptığı mütevazı, egosuz halleri ve güzel temennileri işte bu dedirtti. ”Kadın” dizisinin çocuk oyuncularının güzelliği, heyecanı, saflığı, ağlaması hem duygulandıran, hem de gülümseten en güzel anlardandı.

Aras Bulut İynemli; ‘En iyi Erkek Oyuncu’ olarak ödülünü Nebahat Çehre’den almasının mutluluğunu çok güzel paylaştı.

Hadise ve şapkası olay oldu. Hadise hem konuşması hem de kostümüyle gecenin en konuşulan ismi olmayı kesinlikle hak etti.

<p>Kahve bir yudum dahi almadan  sadece kokusuyla sizi etkileyebilir. Kahve kokusu hafızayı canlı tu

Kahve içmek vücudumuzu nasıl etkiliyor?

Kaçıran pişman oluyor: 100.000 TL ile 250.000 TL arası! İşte ikinci el araba modelleri…

Uçan araba 'AirCar' ilk yolculu uçuşunu tamamladı

Türkiye'nin her yerine gönderiyorlar! Devlet desteği ile kadınlar üretti