• $28,9919
  • €31,2252
  • 1866.62
  • 7913.76
4 Ağustos 2023 Cuma

Her şeyiniz para mı oldu?

Türkiye'ye geçtiğimiz yıl gelen Disney+, Atatürk dizisi çekeceğini ve başrollerinde Aras Bulut İynemli'nin oynayacağını açıklamıştı. Bu açıklamasıyla birçok kesim tarafından beğenilmiş ve Aras'ın da çok iyi bir seçim olduğu dile getirilmişti. Kanal, Ermeni diasporasının baskısıyla bu fikrinden vazgeçti. Filmin FOX ve sinemada yayınlayacağını açıkladı. Sosyal medya hemen tepkisini verdi ve protestolar devam ediyor. Birçok kişi üyelikten ayrıldı. RTÜK tepkisini koydu soruşturma başlattı. Benim tepkim ise o kanalla özdeşleşen sanatçılara. Birçok sanatçı o kanaldan para kazanıyor. Ayıptır...! Hani Atatürkçüydünüz, hani her şeye tepki veriyordunuz. Ne oldu sizin Atatürkçülüğünüze. Para daha mı önemli oldu sizin için.

Sosyal medyada her şeye atıp tutuyorsunuz, neden Atatürk filmi için tepki vermiyorsunuz, her şeyiniz dolara mı endeksli? Şahan Gökbakar, Tarkan, Eda Ece, Demet Özdemir, Hande Erçel neredeler, siz okulda andımızı okumadınız mı, sosyal medyada insanlara iyi görünmeyi bırakın, kimse size inanmıyor artık.

ASTROLOG MAĞDURU ALEYNA!

Biliyorsunuz en trend konulardan biri astroloji. Sosyal medyaya girdiğim hemen her gün önüme bir astroloji yorumu düşmezse şaşırıyorum. Ayrıca bu işin eğitimini almış herkese de saygım var ama artık olay öyle bir boyuta geldi ki herkes astroloji uzmanı oldu. Diğer trend de ünlülerin her hareketini sorduğu astroloji danışmanları. İşte bunlardan biri de Aleyna Tilki. Aldığım duyuma göre Aleyna'nın astroloğu maalesef ki Aleyna için doğru zamanı ve tarihleri tutturamamış. Aleyna şarkı çıkaracağı her albümde astroloğuna göre hareket etmiş ve maalesef bu tarihler onun için doğru olmamış. Anlayacağınız Aleyna Tilki astrolog mağduru olmuş. Ne zaman şarkı çıkarsa ülkede ya deprem, ya başka olaylara denk gelmesi de cabası. Aleyna sen bence kalbinin sesini dinle bundan sonra.

TEBRİKLER SEMİCENK!

Müzik sektöründe gelenekselden dijitale geçiş döneminde bir çok handikap yaşandı. Bir genelleme yapacak olursak bunlardan biri; gelenekselden gelen ve konser yapan sanatçıların dijital mecralarda büyük bir başarı elde edemeyip, dijital mecralarda başarıyı yakalayanları pek sık sahnelerde göremeyişimiz oldu. Semicenk benim için bu algıyı kıran önemli bir isim oldu. Her şarkısı çıktığı gibi YouTube'da bir numaraya yükselen, Spotify listelerinin Top 10'larında birden fazla şarkıyla yer alan Semicenk, işin konser ayağında da aynı hızla ilerliyor. Genç isim iki ayda 29 konser verdi, bu ay da 23 konser verecek. Dijitaldeki başarısını reel hayata da taşımayı başardı.

<p>İsrail'in saldırıları aralıksız devam ediyor. İsrail,vGazze Şeridi'nin güneyindeki Han Yunus kent

İşgalci İsrail Gazze'de sivilleri katlediyor

Dikkat: Bu otomobiller 350 bin TL ile 450 bin TL arası! Kaçıran adeta pişman oluyor

Gaziantep sise büründü

ŞOK 9 Aralık kataloğu: 2359 TL'ye airfyer, 7299 TL'ye dik süpürge fırsatı!